Sīkfailu izmantošana

Šī vietne izmanto sīkfailus, tādēļ šajā sadaļā sniegta informācija, kādi sīkfaili tiek izmantoti un kā jūs tos varat kontrolēt - vai paturēt, vai dzēst sīkfailus.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Nākamajā sadaļā iegūsiet detalizētu informāciju par sīkdatņu izmantošanu un savām iespējām pieņemt vai noraidīt sīkdatnes. 

Kas ir sīkdatne? 

“Mazas datu datnes, kuras tiek pārsūtītas no tīmekļa vietnes uz datora cieto disku, tiek sauktas par “sīkdatnēm”. Tās ir nevis datorprogrammas, bet tikai mazas teksta datnes, kas ļauj vietnēm saglabāt un vākt informāciju par interneta lietotāja meklēšanas paradumiem. Vairums tīmekļa vietņu izmanto sīkdatnes, jo tās ir daļa no rīku kopuma un uzlabo lietotāja pieredzi internetā. Sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnēm nodrošināt personalizētus pakalpojumus (piemēram, saglabāt pieteikšanās informāciju, glabāt produktus iepirkšanās grozā vai rādīt atbilstošu saturu).”

Kā mēs izmantojam sīkdatnes? 

Tā kā mēs ievērojam jūsu tiesības uz privātumu, jūs varat izvēlēties nepieņemt dažus sīkdatņu veidus. Noklikšķiniet uz pogas “Sīkdatņu iestatījumi”, lai iegūtu papildinformāciju un mainītu mūsu noklusējuma iestatījumus. Tomēr, bloķējot dažus sīkdatņu veidus, var tikt ietekmēta tīmekļa vietnes pārlūkošana un pakalpojumi, kurus varam piedāvāt. Pieņemot visas Sīkdatnes mūsu sīkdatņu ekrāna reklāmkarogā, jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu navigāciju vietnē, analizētu tīmekļa vietnes izmantošanu un atbalstītu mūsu mārketinga darbības. Mainot sīkdatņu iestatījumus – vai nu mūsu sīkdatņu iestatījumu saitē, vai arī savā tīmekļa pārlūkā –, tīmekļa vietne darbosies, taču bez iepriekš minētajiem uzlabojumiem.