Pēkšņa urīna nesaturēšana sievietēm

Vai, atrodoties jaunā telpā, jūs meklējat, kur ir tuvākā tualete? Vai gandrīz vienmēr izjūtat nepieciešamību urinēt, pat ja tikko apmeklējāt tualeti? Vai ceļaties vairākas reizes naktī, lai dotos uz tualeti?
 
Bieža un vienmēr pēkšņa nepieciešamība urinēt, kas noved pie patvaļīgas urīna noplūdes, tiek saukta par pēkšņu urīna nesaturēšanu. Bieži to arī dēvē par pārāk aktīvu urīnpūsli ar nejaušām noplūdēm. Dažreiz īstais urīnpūšļa vājuma veida cēlonis nav zināms, bet tiek uzskatīts, ka urīnpūšļa muskuļu receptori sūta smadzenēm nepareizus signālus, norādot, ka urīnpūslis ir pilnāks, nekā tas ir patiesībā. 
 
Ir vairākas lietas, kas var ietekmēt pēkšņu urīna nesaturēšanu, piemēram, pārāk liels vai mazs uzņemtā šķidruma daudzums, urīnceļu infekcija, aizcietējumi un zāles. 
 
Lai tiktu galā ar pēkšņu urīna nesaturēšanu, jūs varat izmēģināt:
 
  • dzert vairāk vai mazāk šķidruma, nekā parasti to darāt
  • izvairīties no kafijas, melnās tējas vai enerģijas dzērieniem, kas var kairināt urīnpūsli 
 
Vairums sieviešu tiek galā ar pēkšņas urīna nesaturēšanas simptomiem, izmantojot aizsargājošas paketes vai apakšveļu. Uzņēmumā TENA mēs esam veikuši izpēti daudzu gadu garumā un esam radījuši izstrādājumus, kas ļaus jums justies pārliecināti un droši. Mūsu unikālā tehnoloģija ātri aizvada urīnu iekšējos slāņos, kur tas arī paliek. Apmeklējiet mūsu izstrādājumu lapu lai atrastu sev piemērotāko vai pasūtītu bezmaksas paraugu.