Vai kādreiz ir bijusi sajūta, ka nesaņemat vajadzīgo aizsardzību?

Higiēniskās paketes ir lieliskas menstruāciju laikā. Taču tās nav piemērotas urīna noplūdēm. Kāpēc gan neizmantot īpaši noteiktam mērķim paredzētu izstrādājumu?

TENA paketes un ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem ir īpaši paredzēti pie urīna noplūdēm. Var likties, ka higiēniskās paketes ir piemērotas urīna nesaturēšanas gadījumiem, tomēr tās nespēj uzsūkt vairāk par vienu tējkaroti šķidruma, tādējādi nevar pildīt funkcijas, kurām tās nav paredzētas.

Unikāli veidoti ieliktņi un paketes noteiktam mērķim

Četras fantastiskas iezīmes ļauj TENA ieliktņiem un paketēm pildīt savu uzdevumu, līdz ar to atvieglot dzīvi personām ar urīna nesaturēšanu. Lai nevajadzētu paļauties tikai uz mūsu apgalvojumiem, izmēģiniet mūsu bezmaksas paraugu.  
Baltādaina sieviete tur TENA Discreet ieliktni. Līdzās ir redzama trīskāršās aizsardzības ikona.

Nepatīkamā aromāta kontrole

TENA ieliktņi un paketes novērš arī nepatīkamo aromātu, ko rada urīna noplūdes. Ieliktņos un paketēs esošās pērlītes neļauj veidoties amonjakam, tādējādi neattīstās baktērijas un tie saglabā svaigumu.

Baltādaina sieviete smilškrāsas apakšveļā, ar gredzeniem, tur TENA Discreet Normal iepakojumu sev priekšā.

Pirmšķirīga spēja saglabāt sausumu

TENA ieliktņos un paketēs atrodas plānām pērlītēm līdzīgi augstas uzsūktspējas polimēri, kas, saskaroties ar šķidrumu, izplešas un pārveidojas par gēlu. Tie saglabā urīnu ieslēgtu iekšpusē, tā attīrot virsmu, tas ir, pakete un ieliktnis paliek sauss, tāpat kā lietotāja.

Baltādainas sievietes roka ar sarkani lakotiem nagiem un gredzenu uzlej nedaudz ūdens uz TENA Discreet ieliktņa, kas atrodas uz virsmas.

Ātra uzsūkšana

TENA paketes un ieliktņi uzsūc urīnu daudz ātrāk nekā citi izstrādājumi, ļaujot saglabāt tīrības un svaiguma sajūtu. To garantē augšējās kārtas un iešējie slāņi, kas ir piemēroti ātrām urīna plūsmām, savukārt higiēniskās paketes ir piemērotas tādām biezām plūsmām kā asinis.

Attēlā ir redzama tumšādaina sievietē, kas tur TENA Discreet ieliktni aizmugurē, demonstrējot, cik tas ir plāns.

Plāni un diskrēti

TENA paketes un ieliktņi ir plāni un diskrēti, turklāt tie ir plānāki, nekā varētu domāt, jo īpaši redzot to, cik daudz tie spēj uzsūkt. Iegūstiet vajadzīgo aizsardzību, neraizējoties par piesardzību.

Pasūtiet jau šodien

Izvēlieties dažus no mūsu vispopulārākajiem ieliktņiem vai paketēm izmēģināšanai. Tie ir tik diskrēti, ka gandrīz tos nepamanīsiet!