Kā tikt galā ar urīnpūšļa vājumu un intimitāti

Jā — un jūs joprojām varat baudīt tuvību

Urīna noplūde tuvības laikā ir daudz izplatītāka nekā jūs varētu iedomāties, un tā var notikt ar sievietēm jebkurā vecumā. Noplūžu lielums un biežums var lielā mērā variēties atkarībā no tā, cik vājš ir jūsu urīnpūslis, un ir dažas lietas, ko varat darīt, lai tās samazinātu vai pat vispār atbrīvotos no tām. Iespējams, vissvarīgākais padoms ir runāt ar savu partneri. Ar uzticēšanos un sapratni ir vieglāk saglabāt intimitāti attiecībās.
 
Kā izvairīties no urīna noplūdēm tuvības laikā:

  • Iztukšojiet urīnpūsli. Urīnpūšļa iztukšošana pirms tuvības var lielā mērā samazināt noplūžu risku un apjomu. Kā arī — bieži palīdz izvairīšanās no tādiem dzērieniem kā tējas, kafijas un alkohola.
  • Iegurņa muskuļu trenēšana. Pētījumi rāda, ka sievietēm, kuras regulāri veic Kēgela vingrinājumus, ir mazāk noplūžu tuvības laikā. Kā arī — iegurņa muskuļu trenēšana var pastiprināt jūsu orgasmus. 
  • Izmēģiniet nomainīt pozas. Dažas seksa pozas rada mazāku spiedienu uz urīnpūsli un urīnizvadkanālu.

Runājiet ar ārstu. Tā var šķist pašsaprotama lieta, bet nekautrējieties runāt ar savu ārstu par urīna nesaturēšanu tuvības laikā. Urīna nesaturēšanu var ārstēt, un jūsu ārsts var sniegt praktiskus padomus vai nosūtīt jūs pie speciālista.