Sievietēm paredzētas paketes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Atklājiet TENA diskrētās aizsardzības produktu klāstu nelielām un lielākām urīna noplūdēm, kas izstrādāts īpaši sievietēm. Urīnu uzsūcošās paketes ir īpaši piemērotas pēkšņām urīna noplūdēm – sportojot, smejoties vai vienkārši veicot ikdienas darbus. Lietojot uroloģiskās paketes, jūs varēsiet justies sausi un pārliecināti, jo tie garantēs drošību un diskrētumu gan dienas, gan nakts laikā.

Uroloģiskās paketes ir pieejamas dažādās formās, izmēros, krāsās un uzsūktspējās, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko. Tās neitralizē nepatīkamo aromātu, kā arī ātri absorbē un noslēdz urīna noplūdes paketes iekšējos slāņos, lai mitrums nesaskartos ar ādu, un jūs varētu justies svaigi un ērti.

Uzticamās TENA uroloģiskās paketes ir lieliska izvēle katru dienu ikvienai sievietei, kura cieš no urīna nesaturēšanas. Izbaudiet dzīvi, neuztraucoties par pēkšņām un neparedzētām urīna noplūdēm.

Sieviete maina TENA Discreet nesaturēšanas paliktni

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Discreet Ultra Pad Mini | Urīna nesaturēšanas gadījumiem paredzētas paketes

Mūsu plānākās TENA Discreet paketes piedāvā diskrētu un drošu aizsardzību vieglam urīnpūšļa vājumam

TENA Discreet Protect+ Maxi Night | Pakete, kas paredzēta urīna nesaturēšanas gadījumiem

Mūsu līdz šim visaizsargājošākā pakete lietošanai naktī, kas paredzēta smagām, negaidītām urīna noplūdēm. Izstrādāta, domājot par aizsardzību guļus stāvoklī.