Mūsu izstrādājumi

No products were found matching your selection

Uroloģiskie ieliktnīši sievietēm

Atklājiet TENA diskrētās aizsardzības produktu klāstu, kas paredzēts nelielām urīna noplūdēm un īpaši paredzēts sievietēm. Uroloģiskie ieliktnīši ir pieejami dažādos izmēros, krāsās un uzsūktspējās, atrodiet sev vispiemērotāko. Tie ir tikpat plāni kā parastie biksīšu ieliktnīši, bet pārsteidzoši droši. Ieliktnīši ātri noslēdz noplūdes. Tie nodrošina lielisku aizsardzību pret nelielām urīna noplūdēm, kas var rasties sportojot, šķaudot vai smejoties. Tik plāns, ka gandrīz nepamanīsiet, ka tas tur ir. Ieliktnīšus variet izmantot katru dienu, lai nelielas urīna noplūdes netraucē jums darīt to, ko vēlaties.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Sievietēm paredzētas paketes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Atklājiet TENA diskrētās aizsardzības produktu klāstu nelielām un lielākām urīna noplūdēm, kas izstrādāts īpaši sievietēm. Urīnu uzsūcošās paketes ir īpaši piemērotas pēkšņām urīna noplūdēm – sportojot, smejoties vai vienkārši veicot ikdienas darbus. Lietojot uroloģiskās paketes, jūs varēsiet justies sausi un pārliecināti, jo tie garantēs drošību un diskrētumu gan dienas, gan nakts laikā. Uroloģiskās paketes ir pieejamas dažādās formās, izmēros, krāsās un uzsūktspējās, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko. Tās neitralizē nepatīkamo aromātu, kā arī ātri absorbē un noslēdz urīna noplūdes paketes iekšējos slāņos, lai mitrums nesaskartos ar ādu, un jūs varētu justies svaigi un ērti. Uzticamās TENA uroloģiskās paketes ir lieliska izvēle katru dienu ikvienai sievietei, kura cieš no urīna nesaturēšanas. Izbaudiet dzīvi, neuztraucoties par pēkšņām un neparedzētām urīna noplūdēm.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Discreet Ultra Pad Mini | Urīna nesaturēšanas gadījumiem paredzētas paketes

Mūsu plānākās TENA Discreet paketes piedāvā diskrētu un drošu aizsardzību vieglam urīnpūšļa vājumam

TENA Discreet Maxi Night | Paketes, kas paredzētas urīna nesaturēšanas gadījumiem

Paredzētas samērā lielām pēkšņām urīna noplūdēm, ar lielāku uzsūktspēju un paplašinātu galu aizmugurē. Īpaši piemērotas lietošanai nakts laikā

Uzsūcoša apakšveļa sievietēm

TENA piedāvā sieviešu apakšveļas klāstu lietošanai urīna nesaturēšanas gadījumos — skaistas un diskrētas apakšbiksītes, kas aizsargā pret noplūdēm un nepatīkamu aromātu. Apakšbiksītēm, kas paredzētas sievietēm pie urīna noplūžu gadījumiem, ir pieejami dažādi modeļi, krāsas un izmēri, lai tās varētu pieskaņot apģērbam un dažādām dzīves situācijām. Gluži kā parasta apakšveļa. Aizsargā kā TENA.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Uzsūcošās biksītes

TENA vienreizlietojamās uzsūcošās biksītes ir mīkstas un ērtas, paredzētas vīriešiem un sievietēm, kas cieš no urīna nesaturēšanas, piemērotas lietošanai dienas un nakts laikā. Veidotas tā, lai varētu valkāt kā parasto, piegulošo apakšveļu, un baudīt aktīvu dzīvesveidu. Ir pieejamas dažādos izmēros un uzsūktspējās - cilvēkiem ar dažādu ķermeņa uzbūvi un urīna nesaturēšanas pakāpi. Iespējams atrast savām vajadzībām vispiemērotāko izstrādājumu. Atšķirībā no standarta autiņbiksītēm pieaugušajiem, TENA uzsūcošajās biksītēs izmantotā ražošanas tehnoloģija veicina ātru mitrumu uzsūkšanos, tādējādi nodrošinot sausumu, drošību pret noplūdēm un nepatīkamā aromāta kontroli. No mīkstiem un gaisa caurlaidīgiem materiāliem izgatavotās TENA uzsūcošās biksītes paredzētas vīriešiem un sievietēm, tās labi pieguļ augumam, garantē aizsardzību pret noplūdēm, saglabā veselu ādu un neierobežo kustību brīvību.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Plus ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Extra ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Super ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Maxi ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes