Cīnieties pret noplūdēm ar Kēgela vingrinājumiem

Visefektīvākais treniņš

Vai jūs zinājāt, ka tikai piecu minūšu iegurņa muskuļu trenēšana dienā var ievērojami samazināt urīna nesaturēšanu — vai pat pavisam to novērst? Kad būsiet tos apguvusi, varēsiet tos izpildīt jebkurā vietā un laikā, un nekad nav par vēlu sākt.
 
Iegurņa muskuļu trenēšana, soli pa solim:
 
  • Sāciet vingrinājumus guļus pozīcijā. Tas atvieglo efektīvu sasprindzināšanu. 
  • Lai sajustu muskuļus, sāciet sasprindzināt muskuļus ap taisno zarnu. Tad turpiniet sasprindzināšanu ap maksti un urīnizvadkanālu. Turpiniet sasprindzināšanu it kā jūs kaut ko turētu makstī. Dibenam un augšstilbiem jābūt atbrīvotiem. Noturiet sasprindzinājumu divas sekundes, tad divas sekundes atbrīvojieties. Atkārtojiet tik daudz reižu, cik varat.
  • Iegurņa muskulatūras spēka sasprindzināšanas vingrinājumi. Sasprindziniet iegurņa muskuļus tik stipri, cik varat. Noturiet piecas sekundes. Atbrīvojieties piecas sekundes. Atkārtojiet 5-10 reizes. 
  • Iegurņa muskulatūras izturības sasprindzināšanas vingrinājumi. Sasprindziniet vidēji stipri, cik ilgi vien varat. Mēģiniet noturēt sasprindzinājumu 60 sekundes. Veiciet to katru reizi pēc spēka sasprindzināšanas. 
  • Iegurņa muskulatūras ātrās sasprindzināšanas vingrinājumi. Sasprindziniet tik stipri, cik varat, divas sekundes. Tad atbrīvojieties divas sekundes. Veiciet to 5-10 reizes dienā — un katru reizi, kad jūtat, ka šķaudīsiet, kleposiet vai smiesieties.