Mārgareta, 60 gadi, par dzīvi ar urīna nesaturēšanu

„Es sapratu, ka ir grūti izbaudīt mirkli”

Mārgaretas stāsts

„Es esmu 60 gadus veca sieviete, kurai patīk doties pārgājienos un cept gaļu pasākumos ar draugiem. Es nekad nedomāju, ka urīna noplūdes varētu stāties ceļā manai mīlestībai pret dabu. Pat visvienkāršākās izklaides kā mīļākās grāmatas lasīšana uz lieveņa kļuva par nepatīkamu nodarbi. Es vienmēr centos meklēt iespējas pavadīt nedēļas nogales brīvā dabā, apmierinot savu piedzīvojumu kāri, bet diemžēl tas mainījās. Es sapratu, ka ir grūti izbaudīt mirkli, ja man pastāvīgi jāmeklē tuvākā tualete. Es atklāju, ka manas noplūdes ir staru terapijas rezultāts, ko pārcietu, kad cīnījos ar vēzi. Ar lepnumu varu teikt, ka es uzvarēju šo cīņu, bet drīz vien man nācās saskarties ar jaunu izaicinājumu — urīnpūšļa vājumu.
 
Kā koordinātore programmai, kas izveidota, lai palīdzētu bez pajumtes palikušiem veterāniem, es pavadīju daudz laika apbraukājot Kentuki. Stundām ilgi pavadot automašīnā bez iespējas tikt uz tualeti, es nezināju, kā tikt galā ar pēkšņu nepieciešamību uz tualeti un noplūdēm, kas savukārt pasliktināja manu pašapziņu. Vēloties palīdzēt tiem, kas nonākuši grūtībās, es biju sagrauta, jo nopietni apsvēru darba pamešanu urīnpūšļa vājuma sagādāto neērtību dēļ.
 
Izmisīgi cenšoties rast risinājumu, es runāju ar tuvu draudzeni, kura arī bija piedzīvojusi urīnpūšļa vājumu staru terapijas dēļ. Viņas onkologs viņai bija pastāstījis par urīna nesaturēšanas paketēm, kas īpaši izstrādātas dažāda veida noplūdēm. Viņa man ieteica pamēģināt TENA.
 
Uz kādu laiku domu par paketēm es atmetu, jo nebiju droša, ka tās man būs pareizā izvēle. Bet pūloties atgūt kontroli pār savu dzīvi, es pieņēmu draudzenes ieteikumu un izmēģināju TENA pakešu bezmaksas paraugu. Tad es to vēl nesapratu, bet es atklāju jaunu ceļa pavadoni! Pārsteigta par to, cik šis izstrādājums bija elpojošs un diskrēts, es spēju veikt ceļu, neraizējoties, ka noplūdes mani palēninās. Un vissvarīgākais — es ierados galamērķī, izskatoties un jūtoties svaigi. Pateicoties TENA, es ar pārliecību varu turpināt darīt darbu, ko mīlu.
 
Pārdzīvojot vēzi un atgūstot savu brīvību, es priecājos, ka izmēģināju noderīgu izstrādājumu sniegtās priekšrocības, piemēram, TENA, kas man ļauj būt komunikablai un mērķtiecīgai sievietei, kāda es esmu.”