Gadījumi

Turpiniet teikt „jā” lietām, kas sagādā jums prieku

Ceļošana, došanās uz pludmali vai atlaišanās gultā un laba miega baudīšana pēc rosīgas dienas. Cilvēkiem ir tiesības baudīt pilnvērtīgu dzīvi, un urīnpūšļa vājumam nekad nevajadzētu jūs atturēt darīt to, ko vēlaties. TENA Sievietēm produkti izstrādāti, balstoties uz plašām patērētāju atsauksmēm, un piedāvā pilnīgu izstrādājumu klāstu ar dažādām formām, izmēriem un uzsūktspējas līmeņiem, kas piemēroti jebkurām vajadzībām. 
 
Izstrādājumu piedāvājumā aptverta aizsardzība pret urīna nesaturēšanu gan vienkāršākās, gan sarežģītākās situācijās, pat ja dažas no tām ir grūti pārvaramas. Mēs vēlamies, lai jūs neatteiktos no ceļojuma nedēļas nogalē, pludmales ballītes un brīvdienu ekskursijas. Neļaujiet urīnpūšļa vājumam stāties jums ceļā.
 
Izmantojiet sekojošos padomus, lai tiktu galā ar urīna nesaturēšanu un vāju urīnpūsli ceļojot vai, ja vēlaties vienkārši labi izgulēties:
 
  • Pārbaudiet šķidruma daudzumu, ko dzerat pirms iešanas gulēt vai kāpšanas lidmašīnā. Tomēr atcerieties, ka pārāk maza šķidruma daudzuma uzņemšana var kairināt urīnpūsli un izraisīt sajūtu, ka nekavējoties nepieciešams urinēt. 
  • Plānojiet savas „apstāšanās vietas” pirms došanās ekskursijā. Izmantojiet Google Maps, lai precizētu restorānus, parkus vai iepirkšanās centrus, kur varat izmantot tualeti, un saglabājiet mieru ceļojuma laikā.  
  • Pievienojiet savai rīta rutīnai dažus Kēgela vingrinājumus. Iegurņa muskuļu trenēšana dažas minūtes dienā var samazināt noplūžu risku.
  • Lejupielādētlietotni, kas jums parādīs tuvāko tualeti. Lietotnē App Store vai Google Play ir daudz, ko izvēlēties.