Trīskārša aizsardzība pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu

Ļauj jums justies labi — tiek uzturēta sausa virsma, piedāvājot drošību un pārliecību katru dienu.

ir bieži izplatīta. Ja esat viena no daudzām, kas piedzīvo urīna noplūdes, jums jāzina, ka tam nekādā veidā nevajadzētu jūs ierobežot dzīvot pilnvērtīgi. 
 
Visi TENA Sievietēm klāsta izstrādājumi ir izstrādāti, lai jūs varētu justies droši un pārliecināti katru dienu jebkurā situācijā. TENA Sievietēm izstrādājumi sniedz jums trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. Ļauj jums justies labi — tiek uzturēta sausa virsma, piedāvājot drošību un pārliecību katru dienu.
 
Tas darbojas šādi: 
Ilustrēta ikona ar četrām bultiņām, kas norāda uz pilienu
Ļauj jums justies sausi
TENA Sievietēm izstrādājumi ir rūpīgi izstrādāti, lai jūs varētu justies sausi. Virspusē esošais uzsūcošais slānis ātri uzsūc mitrumu un efektīvi to nobloķē iekšējos slāņos.
Ilustrēta ikona ar četrām bultiņām, kas iziet no centra punkta
Kontrolē nepatīkamo aromātu
Visiem TENA Sievietēm izstrādājumiem ir unikālas aktīvas mikro pērlītes, kas bloķē urīnu, samazinot amonjaku, kas izraisa nepatīkamā aromāta veidošanos.
Ilustrēta ikona ar biksīšu pāri
Drošs dizains
TENA Sievietēm izstrādājumi ir pielāgoti sievietes ķermenim drošībai un ērtai to lietošanai. Mūsu plašais izstrādājumu klāsts piedāvā izcilu aizsardzību jebkurai vajadzībai, sākot no plānākiem ieliktnīšiem līdz pat uzsūcošajām biksītēm, palīdzot sievietēm justies droši.