Kas mēs esam?

Vairāk nekā 50 gadu laikā TENA ir kļuvis par pasaulē zināmāko zīmolu urīnpūšļa vājuma un nesaturēšanas aprūpes jomā. 

TENA piedāvā izstrādājumus un risinājumus privātpersonām un veselības aprūpes iestādēm vairāk nekā 90 valstīs un ir vadošais ražotājs, kas palīdz miljoniem cilvēku visā pasaulē.
 
Pats svarīgākais ir cilvēki
Urīna ir pārsteidzoši bieža parādība, un tā cilvēkus var skart jau dzīves plaukumā, neatkarīgi no dzimuma un vispārējā veselības stāvokļa. Urīna nesaturēšana cilvēkus ietekmē atšķirīgi. Lai gan pati par sevi tā nav nopietna slimība, tomēr ap to izveidojies sociālais tabu un, esot sabiedrībā, tas var nelabvēlīgi ietekmēt cilvēka pārliecību par sevi. Mēs arī zinām, ka urīna nesaturēšana cilvēkiem, kurus tā skārusi, var izraisīt gan satraukumu, gan vēlmi norobežoties, un aprūpētāji nereti vēlas palīdzēt tuviniekiem saglabāt pašcieņu, savukārt profesionāļiem ir jāatrod zelta vidusceļš starp finansiālajām iespējām un vēlmi piedāvāt augstākos aprūpes standartus.
 
Essity uzņēmums
TENA zīmols pieder Essity — pasaulē vadošajam higiēnas izstrādājumu uzņēmumam, kas piedāvā personiskās aprūpes produktus apmēram 100 valstīs. Essity ir uzskatāms par kvalitātes standarta noteicēju ilgtspējībā un tiek saukts par vienu no pasaules ētiskākajiem uzņēmumiem.