Jaunas TENA Discreet paketes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Dariet visu, ko vēlaties. Esiet tā, kas vēlaties būt

Neatkarīgi no tā, vai cilājat svarus sporta zālē, nodarbojaties ar jogu vai vienkārši skrienat, tagad jums ir jauns slepenais ierocis, kas ļauj to paveikt – ar pilnīgu pārliecību un rīcības brīvību.  

Mūsu jaunajām TENA paketēm urīna nesaturēšanas gadījumiem ir unikālā instaDRY™ zona, kura nekavējoties uzsūc un bloķē urīna noplūdes, un tām ir plānāka un diskrētāka priekšpuse un aizmugurējā daļa, sievišķīgs dizains un ērts iepakojuma risinājums, kas palīdz jums saglabāt pārliecību un pilnībā izbaudīt dzīvi.  

Izejot no mājas, paņemiet līdzi paketes.

Atslēgas – ir. Maks – ir. Tālrunis – ir. TENA Discreet – ir.  

Lai kāds arī būtu jūsu dzīvesveids, ir dažas lietas, kuras vienmēr nepieciešams pārbaudīt, pirms dodaties ārpus mājas. Pievienojot TENA Discreet savam ikdienas svarīgāko piederumu sarakstam, jūs būsiet gatava jebkurai situācijai. 

TENA-women-discreet-campaign-promo-2-500x500.png

Kas ir instaDry?

 
Visizaicinošākais paketes uzdevums ir spēja ātri absorbēt lielu daudzumu šķidruma, vienlaikus paliekot pēc iespējas plānākām un diskrētākām. Mūsu tehnoloģija instaDRY™ ir īpaši izstrādāta šī uzdevuma atrisināšanai. Izmantojot uzsūcošos materiālus, kas momentāni uzsūc un vienmērīgi sadala šķidrumu paketes uzsūcošajos slāņos, jaunās TENA Discreet piedāvā maksimālu drošību, izmantojot mazāk materiālu. 
Pārliecināta sieviete stāv sporta zālē ar smagiem svariem uz pleciem

TENA Discreet

Es varu būt es pati

Es nepārstāšu vingrot. 
Jaunais TENA Discreet ar instaDRYTM zonu. 
Tuvplāns roka, kura tur TENA Discreet paketi

Uzņēmuma TENA ilgtspēja

Vairāk no mazāk

Lai līdz 2030. gadam uz pusi samazinātu oglekļa emisijas, TENA Discreet paketes vidējai vai smagai urīna noplūdei tiek ražotas, izmantojot mazāk materiāla, kas nodrošina plānāku paketi un mazāku iepakojumu. Rezultātā tas ļauj optimizēt izstrādājuma transportēšanu, tādējādi samazinot ietekmi uz vidi, esot ceļā. 

Trīskārša aizsardzība – sausums, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole.

No vidējām līdz smagām urīna noplūdēm – paketes TENA Discreet Extra, Extra Plus un Maxi palīdzēs tikt galā ar visu. Visām mūsu TENA paketēm urīna nesaturēšanas gadījumiem ir trīskārša aizsardzība pret noplūdēm, nepatīkamu aromātu un mitrumu. Skatiet visu klāstu un atrodiet sev piemērotāko mūsu izstrādājumu lapā

Ieguvumi lietojot izstrādājumu

InstaDryTM zonas ikona

Tūlītēja uzsūkšanās ar instaDRY zonu

InstaDryTM zona vienā acumirklī uzsūc šķidrumu prom no ādas un vienmērīgi sadala to paketes slāņos, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību.
Discreet paketes logotipa ikona

Discreet pakete

Īpaši izstrādāta sievietēm ar urīnpūšļa vājumu. Paketēm ir plānāks dizains gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai nodrošinātu papildu kustību brīvību.

Iegādājieties tiešsaistē