Andrea par dzīvi ar urīna nesaturēšanu

„Man bija bail, ka kāds varētu pamanīt”

Andreas stāsts

„Strādājot par pārdevēju apģērbu veikalā, es visu dienu pavadu kājās un pastāvīgi kontaktējos ar pircējiem. Daudz gadus atpakaļ man sākās urīna noplūdes fiziskas slodzes laikā. Piemēram, ja es pacēlu ko smagu noliktavā, manās apakšbiksēs varēja parādīties dažas urīna piles. Man bija bail, ka mani kolēģi — vai pat pircēji — varētu ko pamanīt.
 
Pēc nelielas vilcināšanās es to pastāstīju savai labākajai draudzenei Gabijai. Viņa man ieteica īpašu paketi urīnpūšļa vājumam. Tas bija brīnišķīgi, un es lieliski dzīvoju jau daudzus gadus. Bet galu galā mana problēma kļuva lielāka, un paketes vairs nesniedza pietiekamu aizsardzību.
 
Kad es dzirdēju par jaunajām TENA uzsūcošajām biksītēm, es biju ļoti skeptiska. Ieliktnītis vai pakete biksītēs nebija nekas sevišķs, bet atteikties no ierastajām apakšbiksēm un tā vietā nēsāt uzsūcošās biksītes? Man tas šķita neiedomājami. Tomēr mana ziņkārība uzvarēja un es pasūtīju bezmaksas paraugu. Es vismaz vēlējos tās izmēģināt. 
 
Kad saņēmu paciņu, es biju gaidījusi biezu, vecmodīgu apakšveļu, ko varētu pamanīt zem manām drēbēm. Bet patiesībā bija pavisam otrādi; TENA uzsūcošās biksītes cieši pieguļ manam augumam un tām ir jauks dizains. Neviens nevar redzēt, ka zem džinsiem valkāju izstrādājumu urīnpūšļa vājumam, un uzsūcošās biksītes ir ar lielāku uzsūktspēju nekā paketes. Šī drošības sajūta ir tieši tas, ko biju meklējusi. Tagad es valkāju TENA uzsūcošās biksītes katru dienu, un vairs pat to neievēroju.”