Paketes urīna nesaturēšanas gadījumiem sievietēm – cik bieži tās jāmaina?

Ja urīna nesaturēšanas dēļ jums ir neparedzamas noplūdes, ir svarīgi lietot piemērotus izstrādājumus. TENA paketes sievietēm nodrošina teicamu un diskrētu aizsardzību pret noplūdēm un nepatīkamo aromātu. Mūsu izstrādājumu visefektīvākai lietošanai, mēs sniedzam ieteikumus par to, cik bieži jāmaina paketes, ko darīt, lai novērstu ādas kairinājumu, un cik bieži vajadzētu mainīt paketi nakts laikā.

Cik bieži jāmaina pakete?

Mēs iesakām mainīt paketi 3–5 reizes dienā. Tomēr katra sieviete ir unikāla, tāpēc tas var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā ādas stāvoklis, paredzamais noplūdes apjoms un lietotā izstrādājuma veids.
 
Vissvarīgākais ieteikums ir raudzīties, lai urīna nesaturēšanas izstrādājums vienmēr tiktu nomainīts, pirms tiek pārsniegta tā uzsūkšanas spēja. Tādējādi varēsiet izvairīties no nejaušām noplūdēm un novērst higiēnas problēmas – nepatīkamu aromātu, dermatītu un infekcijas.
 
Jūsu paketei vienmēr jāatbilst attiecīgajām vajadzībām. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties piemērota izmēra, uzsūkšanas līmeņa un veida paketi. Tāpat jāpārliecinās, ka tā labi un ērti pieguļ cirkšņa zonai. Atcerieties, lai kāds būtu jūsu dzīvesveids un uzsūktspējas prasības, TENA var piedāvāt piemērotas paketes, kas atbilst konkrētās sievietes vajadzībām.
TENA Discreet Mini un TENA Silhouette Noir Mini

TENA paketes sievietēm

Saglabājiet sausumu, drošību un pārliecību dienā un naktī. Veidotas tā, lai droši un ērti piegulētu ķermenim, nodrošinot izcilu aizsardzību.

Kāpēc dažas sievietes maina sausas paketes?

Visi TENA izstrādājumi urīna nesaturēšanas gadījumiem ir ērti, ar lielu uzsūktspēju un nodrošina nepatīkamā aromāta kontroli. Tomēr sievietes ir atšķirīgas, un, piekopjot aktīvu dzīvesveidu, var būt vēlēšanās paketes mainīt biežāk.
 
Pat tad, ja nav stipras noplūdes, paketes nomainīšana var palīdzēt justies pārliecinoši un ērti. Jāņem vērā sava organisma signāli un jārīkojas tā, lai justos labāk. Tikai atceraties, ka pie pakešu nomaiņas jāraugās, lai starpenes zonas āda būtu sausa un aizsargāta ar piemērotiem izstrādājumiem.

Kā novērst ādas kairinājumu?

Ņemiet vērā, ka ilgstoša mitruma dēļ āda var tikt bojāta. Tāpēc ir svarīgi nomainīt paketi urīna nesaturēšanas gadījumiem, pirms tā ir uzkrājusi pārāk daudz mitruma. Ja rodas ādas kairinājums, vispirms nomazgājiet ādu ar piemērotiem līdzekļiem, pēc tam to nosusiniet ar dvieli. Kad starpenes zona ir tīra un sausa, uzklājiet mazliet barjerkrēma, lai sadziedētu un nomierinātu ādu. Ja kairinājums saglabājas, par to jākonsultējas ar ārstu.

Vai paketes urīna nesaturēšanas gadījumiem ir nepieciešams mainīt arī nakts laikā?

Labs miegs naktī ir ļoti svarīgs ikvienas sievietes veselībai. Izstrādājumam urīna nesaturēšanas gadījumiem šajā ziņā ir jāpalīdz, nevis jāpārtrauc miegs.
 
Labākam miegam ir svarīga lielāka uzsūktspēja. Piemēram, TENA Discreet Maxi Night ar trīskāršu aizsardzību un papildu uzsūktspēju guļus stāvoklī saglabā sausumu un garantē drošību un pārliecību visas nakts garumā.

Jums ir pieejams atbalsts

Sievietēm ir ļoti izplatīta un normāla parādība, tomēr vēl joprojām tā sabiedrībā tiek uztverta kā tabu tēma. TENA ļoti cenšas mainīt šādus negatīvus priekšstatus un izglītot, lai tā tiktu pieņemta. Ja jūs ciešat no urīna nesaturēšanas, bet vēl neesat vērsusies pie ārsta, atcerieties, ka lūgums palīdzēt patiesībā ir spēka pazīme. Iespēja paļauties uz kādu tuvu cilvēku, arī var sniegt milzīgu atvieglojumu.
 
Lietojot piemērotus izstrādājumus, varēsiet labāk tikt galā ar ikdienas problēmām, neraizējoties par noplūdēm. Attiecībā uz to, cik bieži jāmaina urīna nesaturēšanas paketes, atcerieties, pirmkārt, vienmēr tās nomainīt, pirms tās ir pārāk samirkušas, un, otrkārt, rūpēties, lai dzimumorgānu zona būtu sausa, tīra un aizsargāta, – veselīgākai ādai un labākai kontrolei.

Saistītie arikuli