Kā grūtniecība var ietekmēt jūsu urīnpūsli

Ko sagaidīt grūtniecības laikā

Grūtniecība var būt prieka pilns laiks. Gaidāmā ģimenes locekļa plānošana un gaidīšana ir aizraujoša un iepriecinoša. Bet mums nevajadzētu baidīties aizskart neērtākus jautājumus saistībā ar mazuļa augšanu jūsu ķermenī. Piemēram, jūsu iekšējie orgāni netraucēs mazuļa augšanu. Viņš vienkārši kustēsies un darīs savu. Un jūsu mazais brīnumiņš nerespektēs jūsu urīnpūsli, kad sāks spārdīties, kā rezultātā jums bieži šķitīs, ka nepieciešams doties uz tualeti. 
 
Svars, kas tiek papildus nēsāts līdzi grūtniecības laikā, var radīt spiedienu iegurņa muskuļiem, muskuļu saitēm un urīnpūslim. 
 
Grūtniecības laikā izdalās hormoni, kas ietekmē audus un muskuļus ķermenī, ļaujot tam izplesties līdz ar mazuļa augšanu. Tas iegurņa muskuļus padara mīkstākus un gludākus, lai atvieglotu dzemdības. Tā rezultātā muskuļiem un saitēm kļūst grūtāk noturēt iegurņa pamatnes orgānus savā vietā. Un pēc mazuļa piedzimšanas urīna noplūdes var turpināties, jo dzemdības ir pavājinājušas iegurņa muskuļus, kā rezultātā, tas var izraisīt stresa izraisītu urīna nesaturēšanu. Daudzas sievietes, kuras piedzīvo ar grūtniecību saistītu urīna nesaturēšanu, atklāj, ka Kēgela vingrinājumi tiešām uzlabo situāciju.