TENA Discreet Maxi | Paketes, kas paredzētas urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA Discreet Maxi paketes ar unikālo «InstaDRY™ Zone» nodrošina trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. TENA Discreet Maxi paketes ir ļoti drošas un ar daudz lielāku uzsūktspēju nekā parastās paketes. Tās ir īpaši veidotas maksimālai aizsardzībai, lai jūs justos ērti un sausi visās dzīves situācijās.

  • InstaDRY™ – tūlītējas uzsūkšanas pārklājums
  • Fresh Odour Control, lai tu justos pārliecināta par sevi
  • Trīskārša aizsardzība - sausa virsma, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole

Izstrādājuma apraksts

InstaDRY™ – tūlītējas uzsūkšanas pārklājums

The InstaDRY™ Zone instantly draws liquid away from the skin deep into the pad, giving you a comfortable feeling and keeping you dry. TENA Lady gives you peace of mind and confidence.

Fresh Odour Control, lai tu justos pārliecināta par sevi

TENA Discreet pakešu izstrādē izmantota Fresh Odour Control tehnoloģija. Aktīvās mikro pērlītes novērš nepatīkamā aromāta rašanos. Tās aizkavē nevēlamā aromāta veidošanos. Ar TENA Discreet paketēm tu jutīsies svaigi un pārliecināti jebkurā situācijā.

Trīskārša aizsardzība - sausa virsma, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole

Visi TENA Discreet produkti sniedz jums trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. Ļauj jums justies labi - virsma tiek uzturēta sausa, nodrošinot drošību un pārliecību katru dienu un nakti.

Dermatoloģiski pārbaudītas

Visi izejmateriāli ir dermatoloģiski pārbaudīti, un ir droši un maigi ādai.

Ādai zīdaini maigs un sauss Silky Soft Surface slānis

Sausums ir būtisks svaiguma sajūtas un pasargātas ādas priekšnosacījums. Tāpēc TENA Discreet paketēm ir audumam līdzīgs Silky Soft virsējais slānis, kas acumirklī aizvada mitrumu, lai tas nepaliek saskarē ar ādu. TENA Discreet paketes sniedz sausuma sajūtu, lai tu justos pārliecināta par sevi.

Ķermenim pielāgotas TENA Discreet paketes nemanāmākai un ērtākai lietošanai

TENA Discreet paketes nodrošina nevainojamu, diskrētu un ērtu aizsardzību. TENA Discreet paketei ir anatomiska forma, lai, to lietojot, tu justos ērti un varētu veltīt visu savu uzmanību būtiskākām un patīkamākām lietām.

Cieši pieguļ augumam, pateicoties mīkstiem un elastīgiem sānu ielaidumiem

Mums ir svarīgi, lai jūties droši. Tāpēc TENA Discreet paketēm ir elastīgi sānu ielaidumi, kas pielāgo paketi tavam ķermenim. Tie nemanāmi seko tavām kustībām, neatkarīgi no tā, ko dari. Ar TENA Discreet paketēm tu varēsi aizmirst par urīna noplūdēm un atkal izbaudīt gan kustību brīvību, gan pārliecību par sevi.

Ārējais slānis no mīksta un elpojoša materiāla veselai ādai

TENA Discreet pakešu materiāls ir mīksts un elpojošs. Tas nodrošina gaisa caurlaidību un novērš mitruma sajūtu, lai āda būtu vesela. Ar TENA Discreet paketēm tu jutīsies svaigi.

Katra pakete atsevišķā iepakojumā

Katra TENA Discreet pakete ir iesaiņota atsevišķi, lai tu varētu ērti to ielikt kabatā, atvilktnē vai rokassomiņā. TENA Discreet pakete ir ērta līdzņemšanai un parocīga izmešanai.

Fakti par produktu

Uzsūktspēja

Izstrādājuma garums:

Garums: 37.7 cm

Pieejami iepakojumos:

  • Patērētāja iepakojums: 12 gab.
Parādīt vairāk

Medicīniska ierīce

Only single use

Address of the Manufacturer

Essity Hygiene and Health AB, SE-405 03 Göteborg, Sweden

Visitor’s Address

Mölndals Bro 2, Mölndal, Sweden