TENA Discreet Extra | Paketes, kas paredzētas urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA Discreet Extra paketes ar tehnoloģiju «Body Shaped DRYZone» nodrošina trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. TENA Discreet Extra paketes ir tikpat diskrētas kā parastās paketes, taču to uzsūktspēja ir daudz lielāka, ļaujot saglabāt sausuma un komforta sajūtu jebkurā situācijā.

  • Body Shaped DryZone tehnoloģija nodrošina izcilu uzsūktspēju. Pakete ir nemanāma zem apģērba
  • Fresh Odour Control, lai tu justos pārliecināta par sevi
  • Trīskārša aizsardzība - sausa virsma, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole

Izstrādājuma apraksts

Body Shaped DryZone tehnoloģija nodrošina izcilu uzsūktspēju. Pakete ir nemanāma zem apģērba

TENA Discreet paketes ir ar īpašu formu, ar vēl lielāku uzsūktspēju, lai pasargātu no noplūdēm. Pateicoties Body Shaped DRYZone, paketes izcili pieguļ augumam un tūlīt uzsūc mitrumu, lai tu vari būt tik aktīva, cik vēlies.

Fresh Odour Control, lai tu justos pārliecināta par sevi

TENA Discreet pakešu izstrādē izmantota Fresh Odour Control tehnoloģija. Aktīvās mikro pērlītes novērš nepatīkamā aromāta rašanos. Tās aizkavē nevēlamā aromāta veidošanos. Ar TENA Discreet paketēm tu jutīsies svaigi un pārliecināti jebkurā situācijā.

Trīskārša aizsardzība - sausa virsma, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole

Visi TENA Discreet produkti sniedz jums trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. Ļauj jums justies labi - virsma tiek uzturēta sausa, nodrošinot drošību un pārliecību katru dienu un nakti.

Mīkstie, elastīgie sānu ielaidumi pielāgo paketi ķermenim

Mums svarīgākais, lai tu justos droši. Elastīgie sānu ielaidumi palīdz TENA Discreet pielāgoties tavam ķermenim. Tie seko katrai tava ķermeņa kustībai, lai ko tu darītu. TENA Discreet paketes sniedz tev izvēles brīvību - vari darīt ko vēlies, neuztraucoties par noplūdēm.

Dermatoloģiski pārbaudītas

Visi izejmateriāli ir dermatoloģiski pārbaudīti, un ir droši un maigi ādai.

Ādai zīdaini maigs un sauss Silky Soft Surface slānis

Sausums ir būtisks svaiguma sajūtas un pasargātas ādas priekšnosacījums. Tāpēc TENA Discreet paketēm ir audumam līdzīgs Silky Soft virsējais slānis, kas acumirklī aizvada mitrumu, lai tas nepaliek saskarē ar ādu. TENA Discreet paketes sniedz sausuma sajūtu, lai tu justos pārliecināta par sevi.

Katra pakete atsevišķā iepakojumā

Katra TENA Discreet pakete ir iesaiņota atsevišķi, lai tu varētu ērti to ielikt kabatā, atvilktnē vai rokassomiņā. TENA Discreet pakete ir ērta līdzņemšanai un parocīga izmešanai.

Ārējais slānis no mīksta un elpojoša materiāla veselai ādai

TENA Discreet pakešu materiāls ir mīksts un elpojošs. Tas nodrošina gaisa caurlaidību un novērš mitruma sajūtu, lai āda būtu vesela. Ar TENA Discreet paketēm tu jutīsies svaigi.

Fakti par produktu

Uzsūktspēja

Izstrādājuma garums:

Garums: 34 cm

Pieejami iepakojumos:

  • Patērētāja iepakojums: 10 gab.
Parādīt vairāk

Medicīniska ierīce

Only single use

Address of the Manufacturer

Essity Hygiene and Health AB, SE-405 03 Göteborg, Sweden

Visitor’s Address

Mölndals Bro 2, Mölndal, Sweden