Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

  • «TENA Lady Slim Ultra Mini Plus» – garākais ieliktnītis – diskrētai aizsardzībai sievietēm, kam ir vieglas pakāpes urīnpūšļa vājums
  • «TENA Lady Slim Ultra Mini Plus» – ieliktnītis sievietēm vieglas pakāpes urīnpūšļa vājuma gadījumā
  • «TENA Lady Slim Ultra Mini Plus» – diskrēts un drošs ieliktnītis
  • «TENA Lady Slim Ultra Mini Plus» – uzreiz absorbē smaku un šķidrumu
  • TENA Triple Protection against leaks, odour and moisture

TENA Lady Slim Ultra Mini Plus

«TENA Lady Slim Ultra Mini Plus» ir garākais ieliktnītis, kas nodrošina diskrētu aizsardzību sievietēm vieglas pakāpes urīnpūšļa vājuma gadījumā, lai viņas varētu justies droši, piedaloties dažādās aktivitātēs, kā arī klepojot un šķaudot. Mīkstais un zīdainais ieliktnītis ir ar krietni lielāku uzsūktspēju nekā parastais biksīšu ieliktnītis un ietver tehnoloģiju «microPROTEX™», kas palīdz uzreiz absorbēt smaku un mitrrumu. Izvēlieties «TENA Lady Slim Ultra Mini Plus», jo diskrētība ir tikpat svarīga, cik drošība.

  • Ātra un diskrēta aizsardzība, pateicoties microPROTEX™ tehnoloģijai
  • Izmērs kā klasiskajam ieliktnītim, bet daudz lielāka uzsūktspēja
  • Zīdaini maigs un mīksts

Izstrādājuma apraksts

Ātra un diskrēta aizsardzība, pateicoties microPROTEX™ tehnoloģijai

TENA Lady Slim paketes ir rūpīgi izstrādātas, lai sniegtu efektīvu aizsardzību pret noplūdēm. Izmantojot microPROTEX™ tehnoloģiju, izstrādājumi ir papildināti ar dažādiem īpaši uzsūcošiem materiāliem, lai nodrošinātu nepieciešamo uzsūktspēju, kas sniedz tev vajadzīgo drošību pret noplūdēm un diskrētumu. TENA Lady Slim sniedz tev sirdsmieru un pārliecību.

Izmērs kā klasiskajam ieliktnītim, bet daudz lielāka uzsūktspēja

Šis nav parasts ieliktnītis. TENA Lady ieliktnīši ir savādāki. Tiem ir unikāla, īpaši plāna vidusdaļa, kura uzsūc divreiz vairāk nekā parastais ieliktnis. Mitrums tiek uzreiz noslēgts iekšpusē. TENA Lady ieliktnīši ļauj tev justies sausi un droši, lai kur arī tu būtu

Zīdaini maigs un mīksts

TENA Lady ieliktnīšiem ir audumam līdzīgs, zīdaini maigs virsējais slānis, kas ir īpaši patīkams saskarē ar ādu. Tas padara TENA Lady ieliktnīšus tik ērtus, ka tu, visticamāk, par to aizmirsīsi!

Sausa virsma lietošanas laikā ar QuickDry virsējo slāni

Lai āda būtu sausa un lietošana patīkama, TENA Lady ieliktnīšu īpašais perforētais virsējais slānis acumirklī uzsūc šķidrumu. Lai kas gadītos ceļā, TENA Lady ļauj tev justies ērti un sausi.

Trīskārša aizsardzība - sausa virsma, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole

Visi TENA Lady produkti sniedz jums trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. Ļauj jums justies labi - tiek uzturēta sausa virsma, piedāvājot drošību un pārliecību katru dienu un nakti.

Dermatoloģiski pārbaudīts

Visi izejmateriāli ir dermatoloģiski pārbaudīti un ir droši un maigi ādai.

Fakti par produktu

Uzsūktspēja

  • Garums: 21 cm

Pieejami iepakojumos:

  • Patērētāja iepakojums: 24 gab.