Sveika!

Vai arī tev gadījies saskarties ar nelielām, nekontrolētām urīna noplūdēm, smejoties , šķaudot vai vingrojot? Vai gadījies arī nepaspēt uz tualeti? Vai meklē augstākās kvalitātes higiēnas risinājumu? Tad esi nokļuvusi pareizajā vietā. Neatkarīgi no urīna noplūdes daudzuma, TENA piedāvā savu labāko risinājumu - TENA Lady ieliktnīšus un paketes sievietēm.

Noskaties VIDEO par sievietes veselību un ieklausies ārsta padomā!

Katru dienu šeit viesojas daudz sieviešu, jo šī problēma ir biežāk sastopama, nekā varētu domāt. Patiesībā kādā savas dzīves mirklī to pieredz viena no katrām četrām sievietēm. Ja nepieciešama speciālista konsultācija, savu speciālistu atrodi www.ivisit.lv

Gan jaunākas, gan vecākas - urīnpūšļa vājums var ietekmēt ikvienu sievieti jebkurā vecumā. Tādēļ mēs, pārstāvot TENA, esam runājuši ar daudzām jo daudzām sievietēm, lai apkopotu vērtīgāko informāciju, padomus un patiesus dzīvesstāstus, kādus vien iespējams atrast, lai sniegtu praktisku un emocionālu atbalstu, kas atbilstu tieši jūsu vajadzībām. 
Mēs ceram, ka šī mājaslapa jums būs noderīga. Kādēļ gan nesākt to izpētīt, apskatot augstāk esošo sadaļu, kas domāta sievietēm? Sortimentā pieejami dažāda izmēra un uzsūktspēju ieliktnīši un paketes. TENA paketes sievietēm lieto miljoniem cilvēku visā pasaulē.