Vīriešiem

Vīriešiem paredzēti ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA vīriešiem paredzēti ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem garantē izcilu aizsardzību pie pilienveida, kā arī lielākām urīna noplūdēm. TENA Men ieliktņiem vīriešiem ir diskrēta forma un lieliska uzsūktspēja priekšpusē, kur tas ir visvairāk nepieciešams tieši vīriešiem.

Vīriešiem paredzēto ieliktņu sortimentā ir dažādu formu, izmēru un uzsūktspēju izstrādājumi. No tiem var izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko. Tie ir viegli lietojami, ielīmējot tos savā apakšveļā.

Neatkarīgi no izvēlētā izstrādājuma, varēsiet iegūt diskrētu, ērtu un efektīvu ikdienas aizsardzību pret urīna noplūdēm. Saglabājiet aktīvu dzīvesveidu ar īpaši vīriešiem paredzētajiem ieliktņiem.

TENA Male protectors specially designed for men

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Level 1 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

Men urīna nesaturēšanas ieliktņi aizsardzībai pret vieglām urīna noplūdēm

TENA Men Level 2 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

Vidējas uzsūkšanas ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem vīriešiem

TENA Men Level 3 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA visuzsūcošākie ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem vīriešiem

Vīriešiem paredzētas biksītes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Vīriešiem paredzētās vīrišķīga stila TENA nesaturēšanas apakšbikses labi pieguļ un garantē diskrētu un pietiekami uzticamu aizsardzību. Droša uzsūkšanas zona atrodas priekšpusē, kur tā vīriešiem visvairāk ir nepieciešama, lai efektīvi ieslēgtu noplūdes un neitralizētu smaku. Ir pieejamas dažādu krāsu, stilu un izmēru nesaturēšanas apakšbikses, kas izskatās kā parastās bokserbikses, un tas ļauj katram izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko izstrādājumu. Lai kāda būtu izvēle, vīriešiem tiks nodrošināta diskrēta, pietiekama un droša aizsardzība pret urīna noplūdēm. Saglabājiet kontroli un esiet tik aktīvi, cik vēlaties, lietojot īpaši vīriešiem paredzētās TENA apakšbikses urīnpūšļa vājuma gadījumā.

Incontinence pants for men

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women