Ir pienācis laiks parūpēties par gados vecu cilvēku ādas kopšanu

Vienkārša ikdienas kopšana, lai palīdzētu uzturēt ādas veselību intīmās zonas apvidū.

Uzņēmumā TENA mēs zinām, ka piemērotu izstrādājumu izmantošana ir galvenais faktors, lai uzturētu dabisku ādas veselību, īpaši, ja runa ir par ādas kopšanu gados veciem cilvēkiem, kuriem ir urīna nesaturēšanas problēmas.
 
Kāpēc ādas kopšana perineālajā jeb intīmajā zonā ir tik svarīga urīna nesaturēšanas aprūpē? Rūpējoties par tuvinieku, jūs droši vien esat ievērojuši, ka vecāka gadagājuma cilvēkiem āda ir trausla un lēnāk dzīst. Vecs cilvēks, kam ir urīna nesaturēšanas problēmas, mēdz nēsāt šķidrumu uzsūcošus izstrādājumus visu dienu, riskējot pakļaut savu ādu mitrumam, kas padara to vēl ievainojamāku.
 
Mēs esam izveidojuši ProSkin izstrādājumu klāstu, domājot par gados vecu cilvēku ādu. Kopā ar urīna nesaturēšanas izstrādājumiem un ādas kopšanas līdzekļiem mēs iesakām trīs vienkāršas ikdienas ādas kopšanas darbības, kas var palīdzēt nodrošināt labāku intīmās zonas kopšanu, kā arī ārstēt gados vecu cilvēku ādas izsitumus. 

TENA 3 darbību risinājums veselai ādai veciem cilvēkiem, kuriem ir urīna nesaturēšana

TENA piedāvā izstrādājumus un trīs ikdienas darbības ādas kopšanai, it īpaši veciem cilvēkiem, kuriem ir . Risinājums ir izstrādāts, lai palīdzētu jums nodrošināt optimālu ikdienas aprūpi saviem tuviniekiem.
 
Katru reizi, lietojot TENA ProSkin izstrādājumus, jūs varat ne tikai kontrolēt urīna nesaturēšanas problēmas, bet varat arī aktīvi parūpēties par to, lai jūsu tuvinieka āda būtu vesela.

Kā rūpēties par nobriedušas ādas kopšanu

Tātad — kā to izdarīt? Vienkārši ievērojiet mūsu jaunos ādas ikdienas kopšanas padomus — turiet ādu sausu, tīru un pasargātu.
1. darbība. Parūpējieties, lai āda būtu sausa

1. darbība. Parūpējieties, lai āda būtu sausa
Ādas mitruma pārvaldīšana ir galvenais faktors, lai novērstu ādas kairinājumu, tāpēc izvēlieties TENA ProSkin Pants ar FeelDry Advanced™

2. darbība. Parūpējieties, lai āda būtu tīra

2. darbība. Parūpējieties, lai āda būtu tīra
Saudzīgi notīriet ādu ar iepriekš samitrinātām, pieaugušo lieluma TENA ProSkin mitrajām salvetēm ikreiz, kad maināt uzsūcošo izstrādājumu.

3. darbība. Parūpējieties, lai āda būtu pasargāta
3. darbība. Parūpējieties, lai āda būtu pasargāta 
TENA ProSkin Barrier Cream regulārai lietošanai un profilaksei. TENA ProSkin Zinc Cream īpašai lietošanai, lai nomierinātu sasprēgājušu un iekaisušu ādu.

Izpētiet visu ProSkin izstrādājumu klāstu

Izvēlieties izstrādājumus, kas ir pielāgoti jūsu tuvinieka vajadzībām. Mūsu izstrādājumu klāstā ietilpst plašs sortiments gan urīna nesaturēšanai (šķidrumu uzsūcošie izstrādājumi), gan arī ādas kopšanai, dažādiem mērķiem un cilvēkiem.
 
  • TENA ProSkin urīna nesaturēšanas izstrādājumi vīriešiem
  • TENA ProSkin urīna nesaturēšanas izstrādājumi sievietēm
  • TENA ProSkin mitrās urīna nesaturēšanai
  • TENA ProSkin aizsargkrēmi intīmās zonas ādas kopšanai

Kāpēc izvēlēties TENA ProSkin?

Ar vairāk nekā piecdesmit gadu pieredzi urīna nesaturēšanas problēmu risināšanā mēs saprotam, ka vislabākā kopšana ir ne tikai regulāra uzsūcošo izstrādājumu maiņa, bet arī rūpes par ādas veselību! Tas palīdz cilvēkiem justies ērti, mazina sāpes un ļauj saglabāt pašcieņu.
 
Katru reizi, lietojot TENA ProSkin izstrādājumus, jūs varat ne tikai kontrolēt urīna nesaturēšanas problēmas; bet arī aktīvi parūpēties par to, lai jūsu tuvinieka āda būtu vesela. Tas nozīmē mazāk laika, risinot ar ādu saistītus jautājumus, un vairāk kopā pavadīta kvalitatīva laika.