Izstrādājumi

un ādas kopšana ir divas jomas, kas parasti tiek saistītas ar aprūpi. Uzziniet vairāk par to, kā TENA ar savu vairāk nekā 60 gadu pieredzi var palīdzēt jums aprūpes sniegšanā.

No products were found matching your selection

Sievietēm

Uroloģiskie ieliktnīši sievietēm

Atklājiet TENA diskrētās aizsardzības produktu klāstu, kas paredzēts nelielām urīna noplūdēm un īpaši paredzēts sievietēm. Uroloģiskie ieliktnīši ir pieejami dažādos izmēros, krāsās un uzsūktspējās, atrodiet sev vispiemērotāko. Tie ir tikpat plāni kā parastie biksīšu ieliktnīši, bet pārsteidzoši droši. Ieliktnīši ātri noslēdz noplūdes. Tie nodrošina lielisku aizsardzību pret nelielām urīna noplūdēm, kas var rasties sportojot, šķaudot vai smejoties. Tik plāns, ka gandrīz nepamanīsiet, ka tas tur ir. Ieliktnīšus variet izmantot katru dienu, lai nelielas urīna noplūdes netraucē jums darīt to, ko vēlaties.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Sievietēm paredzētas paketes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Atklājiet TENA diskrētās aizsardzības produktu klāstu nelielām un lielākām urīna noplūdēm, kas izstrādāts īpaši sievietēm. Urīnu uzsūcošās paketes ir īpaši piemērotas pēkšņām urīna noplūdēm – sportojot, smejoties vai vienkārši veicot ikdienas darbus. Lietojot uroloģiskās paketes, jūs varēsiet justies sausi un pārliecināti, jo tie garantēs drošību un diskrētumu gan dienas, gan nakts laikā. Uroloģiskās paketes ir pieejamas dažādās formās, izmēros, krāsās un uzsūktspējās, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko. Tās neitralizē nepatīkamo aromātu, kā arī ātri absorbē un noslēdz urīna noplūdes paketes iekšējos slāņos, lai mitrums nesaskartos ar ādu, un jūs varētu justies svaigi un ērti. Uzticamās TENA uroloģiskās paketes ir lieliska izvēle katru dienu ikvienai sievietei, kura cieš no urīna nesaturēšanas. Izbaudiet dzīvi, neuztraucoties par pēkšņām un neparedzētām urīna noplūdēm.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Discreet Ultra Pad Mini | Urīna nesaturēšanas gadījumiem paredzētas paketes

Mūsu plānākās TENA Discreet paketes piedāvā diskrētu un drošu aizsardzību vieglam urīnpūšļa vājumam

TENA Discreet Maxi Night | Paketes, kas paredzētas urīna nesaturēšanas gadījumiem

Paredzētas samērā lielām pēkšņām urīna noplūdēm, ar lielāku uzsūktspēju un paplašinātu galu aizmugurē. Īpaši piemērotas lietošanai nakts laikā

Uzsūcoša apakšveļa sievietēm

TENA piedāvā sieviešu apakšveļas klāstu lietošanai urīna nesaturēšanas gadījumos — skaistas un diskrētas apakšbiksītes, kas aizsargā pret noplūdēm un nepatīkamu aromātu. Apakšbiksītēm, kas paredzētas sievietēm pie urīna noplūžu gadījumiem, ir pieejami dažādi modeļi, krāsas un izmēri, lai tās varētu pieskaņot apģērbam un dažādām dzīves situācijām. Gluži kā parasta apakšveļa. Aizsargā kā TENA.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Vīriešiem

Vīriešiem paredzēti ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA vīriešiem paredzēti ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem garantē izcilu aizsardzību pie pilienveida, kā arī lielākām urīna noplūdēm. TENA Men ieliktņiem vīriešiem ir diskrēta forma un lieliska uzsūktspēja priekšpusē, kur tas ir visvairāk nepieciešams tieši vīriešiem. Vīriešiem paredzēto ieliktņu sortimentā ir dažādu formu, izmēru un uzsūktspēju izstrādājumi. No tiem var izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko. Tie ir viegli lietojami, ielīmējot tos savā apakšveļā. Neatkarīgi no izvēlētā izstrādājuma, varēsiet iegūt diskrētu, ērtu un efektīvu ikdienas aizsardzību pret urīna noplūdēm. Saglabājiet aktīvu dzīvesveidu ar īpaši vīriešiem paredzētajiem ieliktņiem.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Level 1 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

Men urīna nesaturēšanas ieliktņi aizsardzībai pret vieglām urīna noplūdēm

TENA Men Level 2 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

Vidējas uzsūkšanas ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem vīriešiem

TENA Men Level 3 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA visuzsūcošākie ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem vīriešiem

Vīriešiem paredzētas biksītes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Vīriešiem paredzētās vīrišķīga stila TENA nesaturēšanas apakšbikses labi pieguļ un garantē diskrētu un pietiekami uzticamu aizsardzību. Droša uzsūkšanas zona atrodas priekšpusē, kur tā vīriešiem visvairāk ir nepieciešama, lai efektīvi ieslēgtu noplūdes un neitralizētu smaku. Ir pieejamas dažādu krāsu, stilu un izmēru nesaturēšanas apakšbikses, kas izskatās kā parastās bokserbikses, un tas ļauj katram izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko izstrādājumu. Lai kāda būtu izvēle, vīriešiem tiks nodrošināta diskrēta, pietiekama un droša aizsardzība pret urīna noplūdēm. Saglabājiet kontroli un esiet tik aktīvi, cik vēlaties, lietojot īpaši vīriešiem paredzētās TENA apakšbikses urīnpūšļa vājuma gadījumā.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Piemērots abiem dzimumiem

Uzsūcošās biksītes

TENA vienreizlietojamās uzsūcošās biksītes ir mīkstas un ērtas, paredzētas vīriešiem un sievietēm, kas cieš no urīna nesaturēšanas, piemērotas lietošanai dienas un nakts laikā. Veidotas tā, lai varētu valkāt kā parasto, piegulošo apakšveļu, un baudīt aktīvu dzīvesveidu. Ir pieejamas dažādos izmēros un uzsūktspējās - cilvēkiem ar dažādu ķermeņa uzbūvi un urīna nesaturēšanas pakāpi. Iespējams atrast savām vajadzībām vispiemērotāko izstrādājumu. Atšķirībā no standarta autiņbiksītēm pieaugušajiem, TENA uzsūcošajās biksītēs izmantotā ražošanas tehnoloģija veicina ātru mitrumu uzsūkšanos, tādējādi nodrošinot sausumu, drošību pret noplūdēm un nepatīkamā aromāta kontroli. No mīkstiem un gaisa caurlaidīgiem materiāliem izgatavotās TENA uzsūcošās biksītes paredzētas vīriešiem un sievietēm, tās labi pieguļ augumam, garantē aizsardzību pret noplūdēm, saglabā veselu ādu un neierobežo kustību brīvību.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Plus ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Bezmaksas paraugs

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Extra ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Bezmaksas paraugs

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Super ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Maxi ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Uzsūcošās autiņbikses ar klipšiem | Autiņbikses

TENA SLIP ir autiņbikses, ko mēdz saukt par autiņbiksēm, pieaugušo autiņbiksēm vai pieaugušo autiņiem. Tas ir populārs izstrādājums urīna nesaturēšanas gadījumiem, kam ir izturīgi un pielāgojami vairākkārt aiztaisāmi klipši, kas nodrošina to, ka izstrādājums labi pieguļ ķermenim, saglabājot sausumu un aizsardzību pret noplūdēm. Viegli lietojamos klipšus var nostiprināt atkārtoti. Uzsūcošās autiņbikses var ātri un viegli nomainīt sēdus vai guļus stāvoklī. TENA Slip ir paredzētas gan vīriešiem, gan sievietēm, gan bērniem pie vidējas līdz smagas urīna nesaturēšanas. Izcilās uzsūktspējas un ērtuma dēļ tās ir ideāli piemērotas tiem, kas lielu dienas daļu pavada sēdus vai guļus, turklāt tās palīdz nodrošināt veselu ādu.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Liela izmēra uzsūcošās paketes | Comfort

TENA COMFORT klāstā ir gan vīriešiem, gan sievietēm piemērotas lielas uzsūcošās paketes gadījumos, kad nepieciešams izstrādājums ar lielu uzsūktspēju un lietotājam ir vēlēšanās turpināt lietot paketes. Pieder arī pie divdaļīgām vai ieliekamo pakešu sistēmām, lietojamas kopā ar vairākreiz lietojamām elastīgām fiksācijas biksītēm vai cieši piegulošu apakšveļu, kas cieši pieguļ ķermenim un droši notur paketi vietā.Izcilās uzsūktspējas, nodrošinātā sausuma un ērtuma dēļ tās ir populāra izvēle, ja ir vidējas vai smagas urīna noplūdes, jo palīdz saglabāt ādas veselību. Tās vienmēr ir ātri pielāgojamas un nomaināmas stāvus vai guļus pozīcijā. Iespēja izvēlēties piemērotu izstrādājumu no vairāku izmēru un uzsūktspēju pakešu klāsta.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Fiksējošās biksītes

TENA mazgājamo un atkārtoti lietojamo fiksējošo biksīšu klāsts ir paredzēts lielu uzsūcošo pakešu fiksācijai. Fiksējošās biksītes nofiksē paketes, lai samazinātu urīna noplūžu risku, maksimāli palielinot komfortu. TENA Fix fiksējošām biksītēm ir elastīgs abiem dzimumiem piemērots dizains. Risinājums ir uzticams un izcili atkārto ķermeņa anatomiskās formas. Lai maksimāli izmantotu vairākkārt lietojamās fiksējošās biksītes, tās var mazgāt 60 grādu temperatūrā un saudzīgi izžāvēt veļas žāvētājā. Pareizā kopšana ļaus izstrādājumam nezaudēt tā formu.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Fix | Fiksējošās biksītes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Vairākkārt lietojamas gaisa caurlaidīgas fiksējošās biksītes – lielu, pielāgotas formas uroloģisko pakešu noturēšanai savā vietā.

Aizsargpalagi

TENA Bed ir uzsūcošo un aizsargājošo paladziņu klāsts. Tie nodrošina šķidruma necaurladīgo slāni uz matračiem, krēsliem, dīvāniem, ratiņkrēsliem un citām virsmām.  TENA Bed paladzini ir pieejami vairākos izmēros, lai tie derētu dažādām virsmām, kur varētu būt nepieciešama aizsardzība. TENA paladziņus var izmantot higiēnas procedūru laikā, piemēram, mainot biksītes vai autiņbiksītes. TENA Bed palagi efektīvi aizsargā virsmas, nenoslīd un vienmērīgi lēni izplata šķidrumu pa virsmu. Ideāli piemērots gultā slāpināšanas gadījumos.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Ādas kopšana un mazgāšana

Mazgāšanas salvetes un krēmi

Labas ādas mazgāšanas procedūras ir svarīgas, lai nepieļautu ādas iekaisumu. Izvēlieties kādu izstrādājumu no plašā mitro mazgāšanas salvešu, sauso salvešu, drānu, tīrītāju, mazgāšanas putu un citus līdzekļus ādas kopšana urīna nesaturēšanas gadījumā. Ar maigās iedarbības TENA mazgāšanas līdzekļiem var aizstāt ziepes un ūdeni. Tie maigi attīra un aizsargā pat ļoti jutīgu un trauslu ādu. Visi izstrādājumi ir īpaši paredzēti aprūpei urīna nesaturēšanas gadījumā, izcili piemēroti urīna nesaturēšanai paredzēto izstrādājumu mainīšanas laikā vai visa ķermeņa mazgāšanai gultā vai vannas istabā. Lieliski izmantojami biežai mazgāšanai gadījumos, kad ziepes un ūdens varētu sausināt ādu. Absorbējošie izstrādājumi uzsūc mitrumu un samazina ādas saskari ar to, savukārt ādas kopšanas izstrādājumi nodrošina maigu mazgāšanu un ādas aizsardzību. TENA mazgāšanas izstrādājumi ir īpaši maigi trauslai ādai, taču vienmēr efektīvi. Visas salvetes ir paredzētas pieaugušajiem, un to izmērs ir atbilstošs. Atrodiet savām vajadzībām vispiemērotāko mazgāšanas izstrādājumu urīna nesaturēšanas gadījumam un gādājiet par svaigu, tīru un veselu ādu.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA ProSkin Shampoo Cap

Vienreiz lietojama mitrā cepure. Maiga šampūna un matu balzama apvienojums

TENA ProSkin Wash Mousse mazgāšanas putas

Mazgāšanas putas ar trīskāršu iedarbību, kas maigi attīra, aizsargā un mitrina novecojošu ādu

TENA ProSkin mazgāšanas cimdi | ar oderi

Ērti lietojams sauss mazgāšanas cimds ikdienas ķermeņa tīrīšanai

TENA ProSkin mitrās salvetes, kas nesatur plastmasu | Paredzētas pieaugušajiem

Lielas mitrās salvetes, kuras izgatavotas no 100 % viskozes, attīra, mitrina un aizsargā trauslu ādu

Mitrinošie produkti

Rūpes par jūsu ādu ir daudz svarīgākas, nekā jums var šķist, neatkarīgi no tā, vai ciešat no urīna nesaturēšanas vai nē. Ādai novecojot, tā kļūst plānāka, trauslāka, zūd elastīgums un ir samērā sarežģīti saglabāt mitruma līmeni, un āda kļūst sausāka. TENA mitrinošie produkti ir īpaši piemēroti trauslai un novecojošai ādai, iedarbojas efektīvi un palīdz veikt pilnvērtīgu ādas aprūpi. TENA ādas krēmi un losjoni ir dermatoloģiski pārbaudīti. Tie mīkstina un nomierina pat ļoti jutīgu ādu un palīdz uzturēt ādas dabīgo mitruma līmeni. Bagātīgā un biezā ķermeņa krēma un vieglā ķermeņa losjona sastāvā ir dabīgas kopjošās eļļas un E vitamīns trauslas un sausas ādas mitrināšanai. Lietojiet mitrinošos produktus pēc ādas attīrīšanas, lai uzturētu to maigu un veselu. Produkti ir paredzēti visa ķermeņa ādas ikdienas kopšanai.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Aizsargkrēmi

TENA ir rūpīgi izstrādājis barjerkrēmu un cinka krēmu, kas palīdz uzturēt labu ādas veselību tiem, kas cieš no urīna nesaturēšanas. Aizsargājošie krēmi uz ādas veido aizsargslāni. Tos var uzklāt tik bieži, cik nepieciešams, pat tad, ja ādai ir agrīnas apsārtuma pazīmes vai tā ir kairināta, vai tai ir izveidojušies acīmredzami bojājumi. Ādas attīrīšana un aizsargkrēmu lietošana ir ļoti svarīga, lai saglabātu ādas, kas bieži atrodas saskarē ar mitrumu, veselību. Pārliecinieties, ka āda tiek kopta katru dienu, lai novērstu apsārtumu, ādas kairinājumu un pieaugušo autiņbiksīšu izraisītus izsitumus. Krēmi nodrošina papildu kopšanu jutīgai ādai pēc vannas, dušas vai pie urīna uzsūcošo produktu nomaiņas. Gan barjerkrēms, gan cinka krēms ir dermatoloģiski pārbaudīti to spējā palīdzēt aizsargāt un uzturēt veselīgu ādu, turklāt tie nesatur smaržvielas un konservantus. TENA aizsargkrēmi ir rūpīgi izstrādāti trauslas un novecojošas ādas aizsardzībai, veicina ādas veselību, kas pašsajūtai ikdienā ir vitāli svarīgi.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA ProSkin cinka krēms

Ādas papildu aizsardzība un kopšana, sastāvā 10% cinka oksīds

TENA ProSkin barjerkrēms

Nomierinošais krēms ir ideāli piemērots kairinātai un jutīgai ādai