Kāpēc izvēlēties TENA

Kāpēc izvēlēties TENA savam tuviniekam

Aprūpējot cilvēku, kuram ir , jums ir jādomā par ļoti daudziem aspektiem. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties aizsarglīdzekļus, kuriem varat uzticēties. Tādējādi jums nebūs jātērē laiks, mēģinot atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Vai izstrādājuma uzsūktspēja ir pietiekama? Vai tas novērsīs nepatīkamus aromātus? Vai tas ir ērts? Vai tas nekaitēs ādai?
 
Mēs visu laiku uzklausām veselības aprūpes speciālistu un jums līdzīgu aprūpētāju viedokli. Esam noskaidrojuši gan aprūpētāju, gan aprūpējamo veco cilvēku vajadzības. Šī informācija mums ir palīdzējusi izstrādāt augstākās kvalitātes urīna nesaturēšanas aizsarglīdzekļus un ādas kopšanas līdzekļus. Tie ir risinājumi, uz kuriem varat paļauties, lai sniegtu savam tuviniekam labāko iespējamo aprūpi.

Lieliska uzsūktspēja

Ja netiek lietoti atbilstoši aizsarglīdzekļi, šķidrais un ātri plūstošais urīns var acumirklī nokļūt uz apģērba un palagiem. TENA izstrādājumi cieši, komfortabli un droši pieguļ ķermenim, un to virsmā ir iestrādātas ātras ieplūdes vietas, lai šķidrums tiktu ātri uzsūkts un samazinātos noplūdes risks. Ātrāka uzsūkšanās nozīmē mazāk noplūdes un pārģērbšanās reižu.

Nevainojama svaiguma sajūta

Lietojot TENA izstrādājumus, jūsu tuvinieks var droši pavadīt laiku citu cilvēku sabiedrībā, neuztraucoties par nepatīkamu aromātu. Mūsu piedāvātie urīna nesaturēšanas aizsarglīdzekļi ir paredzēti nepatīkamo aromātu radošo baktēriju un amonjaka neitralizēšanai. Tāpēc tuvinieks ģimenes locekļu un draugu sabiedrībā var justies brīvi un pārliecinoši.

Nepārspējama sausuma sajūta

Lai jūsu tuvinieks justos labi, viņa ādai jābūt sausai. Tāpēc smagākiem nesaturēšanas gadījumiem paredzētajos izstrādājumos mūsu tehnoloģija FeelDry™ ir tik svarīga. Tā aizvada urīnu no ādas tik ātri, ka tās virsma acumirklī atkal kļūst sausa. Ir labi to zināt, it īpaši, ja aprūpējat cilvēku, kurš nespēj pateikt, ka nepieciešams nomainīt izstrādājumu. Tā ir priekšrocība arī naktī, kad izstrādājumi tiek nomainīti retāk. Aizvadot mitrumu un saglabājot ādu pilnīgi sausu, TENA izstrādājumi palīdz jūsu tuviniekam justies maksimāli ērti.

Mazāk ādas problēmu

TENA pasargā no urīna radītajiem riskiem — tas var bojāt tuvinieka novecojošo ādu. Tas kairina ādu, it īpaši, ja cilvēks ilgstoši sēž vai guļ. Tāpēc mūsu izstrādājumos urīns tiek noslēgts iekšpusē un uzsūcošā virskārta, kas saskaras ar ādu, paliek maiga un sausa. Apskatīsim, piemēram, unikāli veidotās TENA Flex jostbikses. Ir pierādīts, ka tās samazina ādas kairinājumu, ko rada ilgstoša gulēšana vai sēdēšana nemainīgā pozā ilgas slimības vai invaliditātes dēļ.

Ērtāka izstrādājuma nomainīšana

Izstrādājuma nomainīšana cilvēkam ar nesaturēšanu var prasīt daudz pūļu, ja aprūpējamais ir jācilā. Īpaši sarežģīti tas ir tad, ja izstrādājuma nomainīšanas laikā cilvēkam ir jāatrodas guļus. TENA Flex jostbikses ir īpaši veidotas tā, lai atvieglotu šo situāciju. To lietošana samazina jūsu muguras muskuļu slodzi, atvieglojot izstrādājuma nomainīšanas procesu un padarot to ērtāku gan jums, gan jūsu tuviniekam.

Vislabākā higiēna ādas labsajūtai

Mazgāšana un higiēna ir svarīga aprūpes daļa urīna nesaturēšanas gadījumā. Tāpēc TENA piedāvā mazgāšanas līdzekļu, mitro salvešu un mitrinošu līdzekļu klāstu. Mūsu izstrādājumi ir īpaši paredzēti vārgajai vecu cilvēku ādai, it īpaši tās visjutīgākajām zonām. Tie jums atvieglo tuvinieka mazgāšanu gultā. Viņa āda kļūst tīra, maiga un svaiga.

Atrodiet vispiemērotāko izstrādājumu veidu

Kurš izstrādājums ir vispiemērotākais jūsu tuviniekam? Tas ir atkarīgs no viņa fiziskā un garīgā stāvokļa. Lai atrastu tuvinieka vajadzībām vispiemērotāko izstrādājumu, izmantojiet izstrādājuma meklēšanas iespēju.