Piemērots abiem dzimumiem

Uzsūcošās biksītes

TENA vienreizlietojamās uzsūcošās biksītes ir mīkstas un ērtas, paredzētas vīriešiem un sievietēm, kas cieš no urīna nesaturēšanas, piemērotas lietošanai dienas un nakts laikā. Veidotas tā, lai varētu valkāt kā parasto, piegulošo apakšveļu, un baudīt aktīvu dzīvesveidu. Ir pieejamas dažādos izmēros un uzsūktspējās - cilvēkiem ar dažādu ķermeņa uzbūvi un urīna nesaturēšanas pakāpi. Iespējams atrast savām vajadzībām vispiemērotāko izstrādājumu. Atšķirībā no standarta autiņbiksītēm pieaugušajiem, TENA uzsūcošajās biksītēs izmantotā ražošanas tehnoloģija veicina ātru mitrumu uzsūkšanos, tādējādi nodrošinot sausumu, drošību pret noplūdēm un nepatīkamā aromāta kontroli. No mīkstiem un gaisa caurlaidīgiem materiāliem izgatavotās TENA uzsūcošās biksītes paredzētas vīriešiem un sievietēm, tās labi pieguļ augumam, garantē aizsardzību pret noplūdēm, saglabā veselu ādu un neierobežo kustību brīvību.

Incontinence Pants

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Plus ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Bezmaksas paraugs

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Extra ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Bezmaksas paraugs

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Super ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Maxi ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

Incontinence briefs with belt | Flex

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Uzsūcošās autiņbikses ar klipšiem | Autiņbikses

TENA SLIP ir autiņbikses, ko mēdz saukt par autiņbiksēm, pieaugušo autiņbiksēm vai pieaugušo autiņiem. Tas ir populārs izstrādājums urīna nesaturēšanas gadījumiem, kam ir izturīgi un pielāgojami vairākkārt aiztaisāmi klipši, kas nodrošina to, ka izstrādājums labi pieguļ ķermenim, saglabājot sausumu un aizsardzību pret noplūdēm.

Viegli lietojamos klipšus var nostiprināt atkārtoti. Uzsūcošās autiņbikses var ātri un viegli nomainīt sēdus vai guļus stāvoklī. TENA Slip ir paredzētas gan vīriešiem, gan sievietēm, gan bērniem pie vidējas līdz smagas urīna nesaturēšanas. Izcilās uzsūktspējas un ērtuma dēļ tās ir ideāli piemērotas tiem, kas lielu dienas daļu pavada sēdus vai guļus, turklāt tās palīdz nodrošināt veselu ādu.

Incontinence briefs with tabs | Slip

Liela izmēra uzsūcošās paketes | Comfort

TENA COMFORT klāstā ir gan vīriešiem, gan sievietēm piemērotas lielas uzsūcošās paketes gadījumos, kad nepieciešams izstrādājums ar lielu uzsūktspēju un lietotājam ir vēlēšanās turpināt lietot paketes. Pieder arī pie divdaļīgām vai ieliekamo pakešu sistēmām, lietojamas kopā ar vairākreiz lietojamām elastīgām fiksācijas biksītēm vai cieši piegulošu apakšveļu, kas cieši pieguļ ķermenim un droši notur paketi vietā.

Izcilās uzsūktspējas, nodrošinātā sausuma un ērtuma dēļ tās ir populāra izvēle, ja ir vidējas vai smagas urīna noplūdes, jo palīdz saglabāt ādas veselību. Tās vienmēr ir ātri pielāgojamas un nomaināmas stāvus vai guļus pozīcijā. Iespēja izvēlēties piemērotu izstrādājumu no vairāku izmēru un uzsūktspēju pakešu klāsta.

Large incontinence pads | Comfort

Fiksējošās biksītes

TENA mazgājamo un atkārtoti lietojamo fiksējošo biksīšu klāsts ir paredzēts lielu uzsūcošo pakešu fiksācijai. Fiksējošās biksītes nofiksē paketes, lai samazinātu urīna noplūžu risku, maksimāli palielinot komfortu. TENA Fix fiksējošām biksītēm ir elastīgs abiem dzimumiem piemērots dizains. Risinājums ir uzticams un izcili atkārto ķermeņa anatomiskās formas. Lai maksimāli izmantotu vairākkārt lietojamās fiksējošās biksītes, tās var mazgāt 60 grādu temperatūrā un saudzīgi izžāvēt veļas žāvētājā. Pareizā kopšana ļaus izstrādājumam nezaudēt tā formu.

TENA Fixation pants

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Fix | Fiksējošās biksītes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Vairākkārt lietojamas gaisa caurlaidīgas fiksējošās biksītes – lielu, pielāgotas formas uroloģisko pakešu noturēšanai savā vietā.

Aizsargpalagi

TENA Bed ir uzsūcošo un aizsargājošo paladziņu klāsts. Tie nodrošina šķidruma necaurladīgo slāni uz matračiem, krēsliem, dīvāniem, ratiņkrēsliem un citām virsmām.  TENA Bed paladzini ir pieejami vairākos izmēros, lai tie derētu dažādām virsmām, kur varētu būt nepieciešama aizsardzība. TENA paladziņus var izmantot higiēnas procedūru laikā, piemēram, mainot biksītes vai autiņbiksītes. TENA Bed palagi efektīvi aizsargā virsmas, nenoslīd un vienmērīgi lēni izplata šķidrumu pa virsmu. Ideāli piemērots gultā slāpināšanas gadījumos.

TENA Bed Protection

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women