Aizsargkrēmi

Barrier un Zinc krēmi ādas kopšanai pie urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA ir rūpīgi izstrādājis aizsargkrēmu un cinka krēmu, kas palīdz uzturēt labu ādas veselību tiem, kas cīnās ar urīna nesaturēšanu. Šie kopšanas krēmi darbojas kā aizsargājošs slānis uz ādas, un tos var uzklāt tik bieži, cik nepieciešams, pat ja ādai ir agrīnas apsārtuma pazīmes vai ja tā ir kairināta vai tai veidojas bojājumi. Ādas attīrīšana un aizsargkrēmu lietošana ir ļoti svarīga, lai saglabātu ādu veselīgu, ja tā bieži atrodas saskarē ar mitrumu.

Pārliecinieties, ka āda tiek kopta katru dienu, lai novērstu apsārtumu, ādas kairinājumu un pieaugušo autiņbiksīšu izraisītus izsitumus. Krēmi nodrošina papildu kopšanu jutīgai ādai pēc vannas, dušas vai pie urīna nesaturēšanas produkta nomaiņas. Gan Barrier krēms, gan Zinc krēms ir dermatoloģiski pārbaudīti to spējā palīdzēt aizsargāt un uzturēt veselīgu ādu, turklāt tie nesatur smaržvielas un konservantus.

TENA aizsargkrēmi ir rūpīgi izgatavoti trauslas, novecojošas ādas aizsardzībai, veicinot ādas veselību – jo veselīga āda ir vitāli svarīga ikdienas labsajūtas sastāvdaļa.

Izstrādājuma apraksts

  • Darbojas kā aizsargājošs slānis uz ādas
  • Palīdz pret apsārtumu, ādas kairinājumu un pieaugušo autiņbiksīšu izraisītajiem izsitumiem
  • Dermatoloģiski pārbaudīti

TENA ProSkin cinka krēms

Ādas papildu aizsardzība un kopšana, sastāvā 10% cinka oksīds

TENA ProSkin aizsargkrēms

Nomierinošais krēms ir ideāli piemērots kairinātai un jutīgai ādai