Aizsargkrēmi

Barjerkrēms un cinka krēms ādas kopšanai pie urīna nesaturēšanas aprūpes

TENA ir rūpīgi izstrādājis barjerkrēmu un cinka krēmu, kas palīdz uzturēt labu ādas veselību tiem, kas cieš no urīna nesaturēšanas. Aizsargājošie krēmi uz ādas veido aizsargslāni. Tos var uzklāt tik bieži, cik nepieciešams, pat tad, ja ādai ir agrīnas apsārtuma pazīmes vai tā ir kairināta, vai tai ir izveidojušies acīmredzami bojājumi. Ādas attīrīšana un aizsargkrēmu lietošana ir ļoti svarīga, lai saglabātu ādas, kas bieži atrodas saskarē ar mitrumu, veselību.

Pārliecinieties, ka āda tiek kopta katru dienu, lai novērstu apsārtumu, ādas kairinājumu un pieaugušo autiņbiksīšu izraisītus izsitumus. Krēmi nodrošina papildu kopšanu jutīgai ādai pēc vannas, dušas vai pie urīna uzsūcošo produktu nomaiņas. Gan barjerkrēms, gan cinka krēms ir dermatoloģiski pārbaudīti to spējā palīdzēt aizsargāt un uzturēt veselīgu ādu, turklāt tie nesatur smaržvielas un konservantus.

TENA aizsargkrēmi ir rūpīgi izstrādāti trauslas un novecojošas ādas aizsardzībai, veicina ādas veselību, kas pašsajūtai ikdienā ir vitāli svarīgi.

Izstrādājuma apraksts

  • Palīdz pret apsārtumu, ādas kairinājumu un pieaugušo autiņbiksīšu izraisītajiem izsitumiem
  • Darbojas kā aizsargājošs slānis uz ādas
  • Dermatoloģiski pārbaudīti

TENA Protective Cream

TENA ProSkin barjerkrēms

Nomierinošais krēms ir ideāli piemērots kairinātai un jutīgai ādai

TENA ProSkin cinka krēms

Ādas papildu aizsardzība un kopšana, sastāvā 10% cinka oksīds