Sievietēm

Uroloģiskie ieliktnīši sievietēm

Atklājiet TENA diskrētās aizsardzības produktu klāstu, kas paredzēts nelielām urīna noplūdēm un īpaši paredzēts sievietēm. Uroloģiskie ieliktnīši ir pieejami dažādos izmēros, krāsās un uzsūktspējās, atrodiet sev vispiemērotāko. Tie ir tikpat plāni kā parastie biksīšu ieliktnīši, bet pārsteidzoši droši. Ieliktnīši ātri noslēdz noplūdes. Tie nodrošina lielisku aizsardzību pret nelielām urīna noplūdēm, kas var rasties sportojot, šķaudot vai smejoties. Tik plāns, ka gandrīz nepamanīsiet, ka tas tur ir. Ieliktnīšus variet izmantot katru dienu, lai nelielas urīna noplūdes netraucē jums darīt to, ko vēlaties.

Incontinence liners for women

Sievietēm paredzētas paketes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Atklājiet TENA diskrētās aizsardzības produktu klāstu nelielām un lielākām urīna noplūdēm, kas izstrādāts īpaši sievietēm. Urīnu uzsūcošās paketes ir īpaši piemērotas pēkšņām urīna noplūdēm – sportojot, smejoties vai vienkārši veicot ikdienas darbus. Lietojot uroloģiskās paketes, jūs varēsiet justies sausi un pārliecināti, jo tie garantēs drošību un diskrētumu gan dienas, gan nakts laikā.

Uroloģiskās paketes ir pieejamas dažādās formās, izmēros, krāsās un uzsūktspējās, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko. Tās neitralizē nepatīkamo aromātu, kā arī ātri absorbē un noslēdz urīna noplūdes paketes iekšējos slāņos, lai mitrums nesaskartos ar ādu, un jūs varētu justies svaigi un ērti.

Uzticamās TENA uroloģiskās paketes ir lieliska izvēle katru dienu ikvienai sievietei, kura cieš no urīna nesaturēšanas. Izbaudiet dzīvi, neuztraucoties par pēkšņām un neparedzētām urīna noplūdēm.

Sieviete maina TENA Discreet nesaturēšanas paliktni

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Discreet Ultra Pad Mini | Urīna nesaturēšanas gadījumiem paredzētas paketes

Mūsu plānākās TENA Discreet paketes piedāvā diskrētu un drošu aizsardzību vieglam urīnpūšļa vājumam

TENA Discreet Maxi Night | Paketes, kas paredzētas urīna nesaturēšanas gadījumiem

Paredzētas samērā lielām pēkšņām urīna noplūdēm, ar lielāku uzsūktspēju un paplašinātu galu aizmugurē. Īpaši piemērotas lietošanai nakts laikā

Uzsūcoša apakšveļa sievietēm

TENA piedāvā sieviešu apakšveļas klāstu lietošanai urīna nesaturēšanas gadījumos — skaistas un diskrētas apakšbiksītes, kas aizsargā pret noplūdēm un nepatīkamu aromātu. Apakšbiksītēm, kas paredzētas sievietēm pie urīna noplūžu gadījumiem, ir pieejami dažādi modeļi, krāsas un izmēri, lai tās varētu pieskaņot apģērbam un dažādām dzīves situācijām. Gluži kā parasta apakšveļa. Aizsargā kā TENA.

Incontinence underwear for women | Stylish bladder weakness panties

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women