Ādas kopšana un mazgāšana

Mazgāšanas salvetes un krēmi

Labas ādas mazgāšanas procedūras ir svarīgas, lai nepieļautu ādas iekaisumu. Izvēlieties kādu izstrādājumu no plašā mitro mazgāšanas salvešu, sauso salvešu, drānu, tīrītāju, mazgāšanas putu un citus līdzekļus ādas kopšana urīna nesaturēšanas gadījumā. Ar maigās iedarbības TENA mazgāšanas līdzekļiem var aizstāt ziepes un ūdeni. Tie maigi attīra un aizsargā pat ļoti jutīgu un trauslu ādu.

Visi izstrādājumi ir īpaši paredzēti aprūpei urīna nesaturēšanas gadījumā, izcili piemēroti urīna nesaturēšanai paredzēto izstrādājumu mainīšanas laikā vai visa ķermeņa mazgāšanai gultā vai vannas istabā. Lieliski izmantojami biežai mazgāšanai gadījumos, kad ziepes un ūdens varētu sausināt ādu. Absorbējošie izstrādājumi uzsūc mitrumu un samazina ādas saskari ar to, savukārt ādas kopšanas izstrādājumi nodrošina maigu mazgāšanu un ādas aizsardzību.

TENA mazgāšanas izstrādājumi ir īpaši maigi trauslai ādai, taču vienmēr efektīvi. Visas salvetes ir paredzētas pieaugušajiem, un to izmērs ir atbilstošs. Atrodiet savām vajadzībām vispiemērotāko mazgāšanas izstrādājumu urīna nesaturēšanas gadījumam un gādājiet par svaigu, tīru un veselu ādu.

Roka, kas izmanto TENA tīrīšanas salveti

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA ProSkin Shampoo Cap

Vienreiz lietojama mitrā cepure. Maiga šampūna un matu balzama apvienojums

TENA ProSkin Wash Mousse mazgāšanas putas

Mazgāšanas putas ar trīskāršu iedarbību, kas maigi attīra, aizsargā un mitrina novecojošu ādu

TENA ProSkin mazgāšanas cimdi | ar oderi

Ērti lietojams sauss mazgāšanas cimds ikdienas ķermeņa tīrīšanai

TENA ProSkin mitrās salvetes, kas nesatur plastmasu | Paredzētas pieaugušajiem

Lielas mitrās salvetes, kuras izgatavotas no 100 % viskozes, attīra, mitrina un aizsargā trauslu ādu

Mitrinošie produkti

Rūpes par jūsu ādu ir daudz svarīgākas, nekā jums var šķist, neatkarīgi no tā, vai ciešat no urīna nesaturēšanas vai nē. Ādai novecojot, tā kļūst plānāka, trauslāka, zūd elastīgums un ir samērā sarežģīti saglabāt mitruma līmeni, un āda kļūst sausāka. TENA mitrinošie produkti ir īpaši piemēroti trauslai un novecojošai ādai, iedarbojas efektīvi un palīdz veikt pilnvērtīgu ādas aprūpi.

TENA ādas krēmi un losjoni ir dermatoloģiski pārbaudīti. Tie mīkstina un nomierina pat ļoti jutīgu ādu un palīdz uzturēt ādas dabīgo mitruma līmeni. Bagātīgā un biezā ķermeņa krēma un vieglā ķermeņa losjona sastāvā ir dabīgas kopjošās eļļas un E vitamīns trauslas un sausas ādas mitrināšanai.

Lietojiet mitrinošos produktus pēc ādas attīrīšanas, lai uzturētu to maigu un veselu. Produkti ir paredzēti visa ķermeņa ādas ikdienas kopšanai.

Hand applies TENA moisturising product on the skin

Aizsargkrēmi

TENA ir rūpīgi izstrādājis barjerkrēmu un cinka krēmu, kas palīdz uzturēt labu ādas veselību tiem, kas cieš no urīna nesaturēšanas. Aizsargājošie krēmi uz ādas veido aizsargslāni. Tos var uzklāt tik bieži, cik nepieciešams, pat tad, ja ādai ir agrīnas apsārtuma pazīmes vai tā ir kairināta, vai tai ir izveidojušies acīmredzami bojājumi. Ādas attīrīšana un aizsargkrēmu lietošana ir ļoti svarīga, lai saglabātu ādas, kas bieži atrodas saskarē ar mitrumu, veselību.

Pārliecinieties, ka āda tiek kopta katru dienu, lai novērstu apsārtumu, ādas kairinājumu un pieaugušo autiņbiksīšu izraisītus izsitumus. Krēmi nodrošina papildu kopšanu jutīgai ādai pēc vannas, dušas vai pie urīna uzsūcošo produktu nomaiņas. Gan barjerkrēms, gan cinka krēms ir dermatoloģiski pārbaudīti to spējā palīdzēt aizsargāt un uzturēt veselīgu ādu, turklāt tie nesatur smaržvielas un konservantus.

TENA aizsargkrēmi ir rūpīgi izstrādāti trauslas un novecojošas ādas aizsardzībai, veicina ādas veselību, kas pašsajūtai ikdienā ir vitāli svarīgi.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA ProSkin cinka krēms

Ādas papildu aizsardzība un kopšana, sastāvā 10% cinka oksīds

TENA ProSkin barjerkrēms

Nomierinošais krēms ir ideāli piemērots kairinātai un jutīgai ādai