Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

 • TENA Lady Slim Mini Plus Wings Packshot
 • TENA Lady Slim Mini Plus Wings ar spārniņiem — skats no priekšpuses
 • TENA Lady Slim Mini Plus Wings ar spārniņiem priekšrocības
 • TENA Lady Slim Mini Plus Wings ar spārniņiem tuvplānā
 • TENA-Lady-Slim-Mini-Plus-Wings-atsevišķi-iepakotas
 • TENA Triple Protection against leaks, odour and moisture

TENA Lady Slim Mini Plus Wings ar spārniņiem

TENA Lady Slim Mini Plus Wings ar spārniņiem ar microPROTEX™ saspiešanas tehnoloģiju sniedz TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. Pēc izmēriem tā atbilst menstruācijas laikā lietojamai nelielai paketei un ir piemērota nelielam urīnpūšļa vājumam. Mūsu microPROTEX™ saspiešanas tehnoloģija nodrošina pietiekamu uzsūktspēju, sniedzot jūsu mīļajiem nepieciešamo drošību un diskrētumu.

 • Ātra un diskrēta aizsardzība, pateicoties microPROTEX™ tehnoloģijai
 • TENA Lady Slim paketēm ir asimetriska forma, lai tās pielāgotos jūsu mīļotā cilvēka ķermeņa formai un būtu nemanāmas un ērtas
 • Trīskārša aizsardzība - sausa virsma, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole

Izstrādājuma apraksts

Ātra un diskrēta aizsardzība, pateicoties microPROTEX™ tehnoloģijai

TENA Lady Sim paketes ir rūpīgi izstrādātas, lai sniegtu efektīvu aizsardzību pret noplūdēm. Izmantojot microPROTEX™ tehnoloģiju, izstrādājumi ir papildināti ar dažādiem īpaši uzsūcošiem materiāliem, lai nodrošinātu nepieciešamo uzsūktspēju, kas jūsu mīļajiem sniedz vajadzīgo drošību pret noplūdēm un diskrētumu. TENA Lady Slim sniedz jūsu mīļajiem sirdsmieru un pārliecību.

TENA Lady Slim paketēm ir asimetriska forma, lai tās pielāgotos jūsu mīļotā cilvēka ķermeņa formai un būtu nemanāmas un ērtas

TENA Lady Slim sniedz izcilu aizsardzību, komfortu un diskrētumu. TENA Lady Slim paketēm ir asimetriska forma, kas pielāgojas ķermeņa formai, lai, tās lietojot, jūsu aprūpējamais justos ērti un varētu veltīt visu savu uzmanību būtiskākām un patīkamākām lietām.

Trīskārša aizsardzība - sausa virsma, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole

Visi TENA Lady produkti piedāvā jūsu mīļajiem trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. Jūsu mīļie jūtas labi - tiek uzturēta sausa virsma, piedāvājot drošību un pārliecību jebkurā laikā - gan dienu, gan nakti.

Dermatoloģiski pārbaudīts

Visi izejmateriāli ir dermatoloģiski pārbaudīti un ir droši un maigi ādai.

Ādai zīdaini maigs un sausumu nodrošinošs Silky Soft Surface slānis

Sausums ir būtisks svaiguma sajūtas un pasargātas ādas priekšnosacījums. TENA Lady Slim paketēm ir audumam līdzīgs Silky Soft virsējais slānis, kas acumirklī aizvada mitrumu, lai tas nav saskarē ar jūsu mīļoto ādu. TENA Lady Slim paketes ļauj jūsu mīļajiem justies svaigi un pārliecināti.

Fresh Odour Control pārliecībai

TENA Lady Slim pakešu izstrādē izmantota Fresh Odour Control tehnoloģija ar aktīvām mikro pērlītēm, kas aizkavē nevēlamā aromāta veidošanos. TENA Lady Slim rūpējas par nemanāmu un ērtu aizsardzību.

Atsevišķi iepakotas, izmantojot Easy Wrap tehnoloģiju

Katra TENA LadySlim Mini pakete ir atsevišķi iepakota, izmantojot Easy Wrap tehnoloģiju, un to var ērti ielikt rokassomiņā vai kabatā. TENA Lady Slim Mini paketes ir ērtas līdzņemšanai un parocīgas izmešanai.

Fakti par produktu

Uzsūktspēja

 • Garums: 25 cm

Pieejami iepakojumos:

 • Patērētāja iepakojums: 16 gab.