Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

Pasūtiet bezmaksas produkta paraugu

Palīdziet tuviniekam, pasūtot TENA izstrādājumu bezmaksas paraugus. Tie diskrētā iepakojumā tiks piegādāti uz mājām. Varat izvēlēties kādu no tālāk norādītajiem izstrādājumiem.

Solis / : Izvēlieties izstrādājumu

Turpiniet ar kādu no šo izstrādājumu paraugiem

TENA Pants Plus

TENA Pants Plus

TENA Pants Plus vīriešiem un sievietēm ir vienreiz lietojamas, mīkstas biksītes ērtai lietošanai. Pateicoties novatoriskajiem risinājumiem, biksītes sniedz TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu.

TENA Flex Super

TENA Flex Super

TENA Flex Super ar ConfioAir™ ir pilnībā elpojošas un dermatoloģiski pārbaudītas, izstrādātas veselīgai ādai. Iestrādātā ComfiStretch josta ar viegli satveramiem, pielāgojamiem fiksācijas klipšiem ļauj veikt ātrāku un ergonomiskāku nomaiņu. Izcili absorbējošais dubultais iekšējais slānis sniedz lielisku aizsardzību gan dienā, gan naktī. Elpojošais, tekstilam līdzīgais materiāls ir ērts, mīksts un lieliski pieguļ.

TENA Slip Super

TENA Slip Super

TENA Slip Super autiņbikses ar ConfioAir tehnoloģiju ir elpojošas, dermatoloģiski pārbaudītas un radītas, rūpējoties par ādas veselību. Ātri absorbējošs iekšējais slānis ar lielāku uzsūktspēju nodrošina augstu aizsardzības pakāpi, lai jūsu aprūpējamais justos droši. Audumam līdzīgais materiāls ir ļoti mīksts, turklāt autiņbiksēm ir vairākas daudzreiz aizlipināmas aizdares, lai tās varētu pielāgot auguma aprisēm un lietotājs justos ērti.

Svarīga informācija

Lūdzu, ņemiet vērā: Paraugu popularitātes dēļ mēs, varam piedāvāt tikai vienu paraugu vienam cilvēkam reizi sešos mēnešos. 
 
Paraugi tiek piegādāti tikai uz adresēm Latvijas Republikā. Ja dzīvojat ārpus Latvijas Republikas, lūdzu, apmeklējiet www.tena.com ,lai pasūtītu sev paraugu. 

Piegāde diskrētā iepakojumā

Jūsu paraugu komplekts tiks piegādāts diskrētā iepakojumā, kas neatklās tā saturu. Mēs apstrādāsim jūsu personas datus pilnībā konfidenciāli. 

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.