Biežāk uzdotie jautājumi

Vai jums ir jautājumi par urīna noplūdēm un urīna nesaturēšanu vīriešiem? Tālāk ir minēti daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, kurus mums uzdod citi vīrieši.

Vai mans stāvoklis ir pastāvīgs?
Ne obligāti. Atkarībā no urīna noplūdes veida, ar kādu saskaries, simptomus var mazināt un varat atgriezties dzīvē bez uztraukumiem par urīna noplūdi. Lai uzzinātu, kāda ārstēšana Jums varētu palīdzēt, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.
Vai man jāpārtrauc kafijas dzeršana uz visiem laikiem?
Nē, bet būtu labi samazināt kafijas daudzumu, ko lietojat. Kofeīns un alkohols ir divi no biežākajiem iemesliem saistībā ar organisma radītā urīna daudzuma palielināšanos.
Kad es varēšu redzēt rezultātus no saviem iegurņa pamatnes vingrinājumiem?
Tas ir atkarīgs no Jūsu pašreizējā stāvokļa, bet vienmēr ir labi paturēt prātā, ka ir nepieciešams laiks, pirms varēsiet redzēt rezultātus no iegurņa pamatnes vingrinājumiem. Atcerieties, ka vingrinājumi paredzēti uzlabojumiem ilgtermiņā un nevis pēkšņiem uzlabojumiem, tādēļ ir nepieciešams laiks un jāpatur prātā, ka var būt nepieciešamas dažas nedēļas, līdz ievērosiet pārmaiņas. Ir fizioterapeiti, kas koncentrējas uz iegurņa pamatnes vingrinājumiem, tādēļ nevilcinieties konsultēties ar kādu, lai uzzinātu vairāk.
Kā lai es zinu, kuru TENA izstrādājumu lietot?
Ja neesat pārliecināts, kuru izstrādājumu izmēģināt vispirms, es iesaku ​​​​​​​Tu TO Kontrolē paraugu iepakojumu no TENA.  Tas ir iepakojums ar bezmaksas paraugiem no TENA, tādējādi tev būs iespēja izmēģināt vairākus izstrādājumus pirms pirkuma veikšanas. Labi būtu arī pavaicāt ārstam ieteikumu, jo viņam varētu būt kādi ierosinājumi par to, kurš no izstrādājumiem varētu būt labākais tieši tev.
Kādēļ dažiem vīriešiem ir urīna noplūde?
Urīna noplūde var rasties daudz dažādu iemeslu dēļ un ir svarīgi atcerēties, ka starp vīriešiem tā ir ļoti izplatīta. Faktiski, aptuveni 1 no 4 vīriešiem vecumā virs 40* piedzīvo kādu urīna noplūdes veidu. Iemesli vīriešu starpā ir atšķirīgi, bet, minot tikai dažus, izplatītākie urīna noplūdes iemesli ir vāji , vecums, aptaukošanās vai palielināta . Dažos gadījumos tā var būt iedzimta problēma. Lai izprastu, kurš no iemesliem attiecas uz Jums, ir svarīgi konsultēties ar ārstu.
*Pamatojoties uz aptauju, ko Essity veica 2012. gadā ar vīriešiem vecumā virs 40 ASV, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Itālijā, Krievijā un Meksikā. Dati failā nav publicēti.
Vai urīna nesaturēšana ir prostatas vēža pazīme?
Tas ir plaši izplatīts mīts, ka nelielas noplūdes var liecināt par prostatas vēzi. Kaut arī nav daudz agrīnu brīdinājuma zīmju, riska faktori var būt gan ģimenes vēsture, gan ēšanas paradumi. Ja uztraucaties par iespējamiem riskiem vai simptomiem, ko esat novērojis, konsultējieties ar savu ārstu.
Man ir palielināta prostata; vai par to būtu jāuztraucas?
Prostatas palielināšanās ir normāla parādība, dažiem vīriešiem tā palielinās mazāk, dažiem vairāk. Dažos gadījumos palielināta jeb labdabīga prostatas hiperplāzija (LPH) var izraisīt sāpes, kā arī tādus simptomus apakšējos urīnceļos kā, piemēram, urīna aizturi, vāju strūklu, nespēju pilnībā iztukšot urīnpūsli u.c. Iemesls ir palielinātās prostatas spiediens uz urīnpūsli. Ir pieejamas efektīvas ārstēšanas metodes, tāpēc, ja uztraucaties, konsultējieties ar savu ārstu.