TENA izstrādājumi vīriešiem

×

No products were found matching your selection

Vīriešiem paredzēti ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA vīriešiem paredzēti ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem garantē izcilu aizsardzību pie pilienveida, kā arī lielākām urīna noplūdēm. TENA Men ieliktņiem vīriešiem ir diskrēta forma un lieliska uzsūktspēja priekšpusē, kur tas ir visvairāk nepieciešams tieši vīriešiem.

Vīriešiem paredzēto ieliktņu sortimentā ir dažādu formu, izmēru un uzsūktspēju izstrādājumi. No tiem var izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko. Tie ir viegli lietojami, ielīmējot tos savā apakšveļā.

Neatkarīgi no izvēlētā izstrādājuma, varēsiet iegūt diskrētu, ērtu un efektīvu ikdienas aizsardzību pret urīna noplūdēm. Saglabājiet aktīvu dzīvesveidu ar īpaši vīriešiem paredzētajiem ieliktņiem.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Level 1 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

Men urīna nesaturēšanas ieliktņi aizsardzībai pret vieglām urīna noplūdēm

TENA Men Level 2 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

Vidējas uzsūkšanas ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem vīriešiem

TENA Men Level 3 | Ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem

TENA visuzsūcošākie ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem vīriešiem

Vīriešiem paredzētas biksītes urīna nesaturēšanas gadījumiem

Vīriešiem paredzētās vīrišķīga stila TENA nesaturēšanas apakšbikses labi pieguļ un garantē diskrētu un pietiekami uzticamu aizsardzību. Droša uzsūkšanas zona atrodas priekšpusē, kur tā vīriešiem visvairāk ir nepieciešama, lai efektīvi ieslēgtu noplūdes un neitralizētu smaku. Ir pieejamas dažādu krāsu, stilu un izmēru nesaturēšanas apakšbikses, kas izskatās kā parastās bokserbikses, un tas ļauj katram izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko izstrādājumu. Lai kāda būtu izvēle, vīriešiem tiks nodrošināta diskrēta, pietiekama un droša aizsardzība pret urīna noplūdēm. Saglabājiet kontroli un esiet tik aktīvi, cik vēlaties, lietojot īpaši vīriešiem paredzētās TENA apakšbikses urīnpūšļa vājuma gadījumā.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Uzsūcošās biksītes

TENA vienreizlietojamās uzsūcošās biksītes ir mīkstas un ērtas, paredzētas vīriešiem un sievietēm, kas cieš no urīna nesaturēšanas, piemērotas lietošanai dienas un nakts laikā. Veidotas tā, lai varētu valkāt kā parasto, piegulošo apakšveļu, un baudīt aktīvu dzīvesveidu. Ir pieejamas dažādos izmēros un uzsūktspējās - cilvēkiem ar dažādu ķermeņa uzbūvi un urīna nesaturēšanas pakāpi. Iespējams atrast savām vajadzībām vispiemērotāko izstrādājumu. Atšķirībā no standarta autiņbiksītēm pieaugušajiem, TENA uzsūcošajās biksītēs izmantotā ražošanas tehnoloģija veicina ātru mitrumu uzsūkšanos, tādējādi nodrošinot sausumu, drošību pret noplūdēm un nepatīkamā aromāta kontroli. No mīkstiem un gaisa caurlaidīgiem materiāliem izgatavotās TENA uzsūcošās biksītes paredzētas vīriešiem un sievietēm, tās labi pieguļ augumam, garantē aizsardzību pret noplūdēm, saglabā veselu ādu un neierobežo kustību brīvību.

produkti

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Plus ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Extra ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Super ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie vidējām līdz smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes

TENA Pants Maxi ProSkin | Urīnu uzsūcošās biksītes

Aizsardzība pie smagām urīna noplūdēm, ikdienas apakšveļai līdzīgas biksītes