Došanās ārpus mājas, ja ir urīna noplūde

Daudzi vīrieši, kuri sastapušies ar urīna noplūdi, uztraucās par iesaistīšanos sociālajās aktivitātēs. Bailes no urīna noplūdes var būt šķērslis, bet ar atbilstošu spēles plānu tu vari būt aizsargāts no noplūdes un palikt pašpārliecināts.

Vīrieši futbola laukumā pēc spēles

Šeit sniegti daži praktiski padomi, lai palīdzētu dzīvot dzīvi, kā vēlaties, nevis uztraucoties par urīnpūšļa problēmām, kas tevi varētu atturēt.

Par komplektu

Padomā par to, kas varētu tev palīdzēt justies aizsargātam un pašpārliecinātam dienas laikā, un tad izveido savu mazo komplektu ar šīm lietām. Tavs komplekts varētu ietvert uzsūcošus higiēnas aizsardzības līdzekļus vai aizsargājošu apakšveļu, arī mitrās salvetes un, iespējams, maiņas apakšveļu, atkarībā no taviem dienas plāniem. Apzinoties, ka tev ir komplekts ar lietām, kas var palīdzēt dienas laikā, var atvieglot stresu un ļaut tev justies pašpārliecinātam.

Nesaturēšanas izstrādājumi vīriešiem

Zināt, kāda veida izstrādājumi tev ir vislabākie, ir pamatnosacījumus, lai justos aizsargāti un pašpārliecināti. Piemēram, ja tev ir nelielas noplūdes ar tikai dažām pilēm, tad ikdienā var noderēt aizsargājoši ieliktņi vieglai pilēšanai, nevis uzsūcošie ieliktņi lielākām noplūdēm. Līdzīgi, ja noplūde pārsniedz tikai dažas piles, tev varētu būt vērtīgi izvēlēties aizsardzību ar lielāku uzsūktspēju. TENA Men piedāvā plašu izstrādājumu klāstu aizsardzībai pret urīna noplūdi, tādēļ apskatiet mūsu izstrādājumu lapas un atrodiet sev atbilstošos.

Higiēna

Urīna noplūde var izraisīt ādas kairinājumu, un citi var sajust nepatīkamo aromātu. Tādēļ ir svarīgi uzturēt skartās vietas tīras, izmantojot ūdeni vai mitro salveti. Aromāta problēmas var mazināt, lietojot nesaturēšanas izstrādājumus vīriešiem un dzerot vairāk ūdens. Lielāka ūdens daudzuma dzeršana urīnu padara vājāku un mazāk iespējams, ka tas radīs aromātu.

Turpmākais plāns

Ja esat noraizējies par urīna noplūdi, atrodoties ārpus mājām, paņemiet līdzi dažus īpaši uzsūcošos ieliktņus. Tie ir mazi un bieži vien atsevišķi iesaiņoti, un nemanāmi ietilps tavās kabatās. Ja apmeklējat jaunu vietu, ievērojiet, kur atrodas tuvākā tualete, lai tev nebūtu jāuztraucas, kad pienāks laiks tur doties.

Saistītie raksti

Prostata un urīna noplūdes vīriešiem

Lai gan prostata un urīna nesaturēšana nav aktuālākie sarunu temati, tomēr ir svarīgi zināt to kopsakarības. Lai ieviestu lielāku skaidrību šajā jautājumā, mēs izvaicājām profesoru Ralfu Pīkeru, Gēteborgas Sālgrēna Universitātes slimnīcas uroloģijas nodaļas virsārstu.

Iegurņa pamatnes vingrinājumi

Urīnpūšļa kontroli var uzlabot ar pareizo vingrinājumu palīdzību. Iegurņa pamatnes vingrinājumi, ko sauc arī par Kēgela vingrinājumiem, var palīdzēt Jums novērst, samazināt vai pārvaldīt urīna noplūdes problēmas.