Pētera stāsts

Pēteris dalās ar to, kā viņš uzzināja, ka viņa sociālās aktivitātes nav jāpārtrauc.

ES SAPRATU, KA MAN KAUT KAS JĀDARA

Pēteris , 58

Ko es varu sacīt? Es vienmēr esmu bijis ļoti sabiedrisks, kuram nepatīk sēdēt mājās, kad neesmu darbā. Bet, kad sapratu, ka ciešu no urīna noplūdes, es domāju, ka man būs jāatsakās no socializēšanās.

Ne vienmēr es daru kaut ko iespaidīgu ikdienā, bet man patīk izmēģināt jaunus restorānus vai vienkārši satikties ar draugiem un krogā izdzert pa alus kausam.

Diemžēl izbaudīt citu kompāniju nebija vieglākā lieta, kad pastāvīgi domāju, vai man drīz nebūs jāiet uz tualeti. Ko darīt, ja tualetes atrodas tālu un ko darīt, ja ir rinda, kad beidzot tur nokļūstu?

Es sāku izdomāt atrunas, lai nepievienotos uz alus kausu vai netiktos pārāk tālu no mājām. Es negribēju vēl pieliet eļļu ugunij, dzerot šķidrumus, un es nebiju pārliecināts, vai varēšu to saturēt, līdz sasniegšu tualeti, ja tā atrodas pārāk tālu. Galu galā es mēģināju dzert mazāk ūdens ikdienā, lai man nevajadzētu tik daudz urinēt, bet tas radīja man tikai galvassāpes.

Es sapratu, ka mana urīna noplūdes problēma rada vairāk neērtības, nekā es vēlējos atzīt. Tad kādu dienu ceļā uz mājām no darba kaut kas notika. Man bija dīvaina sajūta un jutu, ka manas bikses kļūst mitras. Par laimi, man bija tikai jātiek ārā no mašīnas un es biju tikai dažu minūšu attālumā no mājām, kur varēju bikses nomainīt. Pēc tam es vairs nebiju pārāk nasks uz socializēšanos ārpus mājām. Ko tad, ja tas pats atkārtojas vēlreiz? Man pietrūka tikšanās ar maniem draugiem un jaunu vietu atklāšana.

Ar ko gan es būtu varējis par to runāt? Mani draugi bija ārpus apsveramā loka. Draugs no darba? Es nedomāju. Manam dēlam bija aizņemta dzīve, un tā nešķita pietiekami liela problēma, lai viņu traucētu. Un es patiešām nezināju, kā to pasniegt.

Bet es sapratu, ka man kaut kas jādara. Tāpēc es sāku meklēt internetā. Es nonācu vietnē, kurā viņi runāja par „aizsardzības” izmantošanu, un šķita, ka ir daudz dažādi aizsarglīdzekļu veidi, ko iespējams izmantot. Es to nezināju! Man šķita, ka esmu uzdūries zeltam, un es pasūtīju dažus izstrādājumus tiešsaistes veikalā. Vislabākā lieta ir tā, ka tas darbojās!

Tagad es esmu atguvis savu veco es. Ja esmu jaunā vietā, es vienmēr apskatos, kur ir tualetes un mēģinu dabūt vietas to tuvumā. Un es valkāju uzsūcošo apakšveļu, somā līdzi nēsājot papildu komplektu. Šeit atslēgas vārds ir labāk būt drošam nekā nožēlot. Vislabākā lieta ir tā, ka es varu pilnībā aizmirst, ka tās valkāju. Sajūta ir tieši tāda pati, kā ar parastajām apakšbiksēm, un es varu koncentrēties uz svarīgām lietām. Piemēram, kādu dzērienu es pasūtīšu pie maltītes.