Sīkfailu izmantošana

Šī vietne izmanto sīkfailus, tādēļ šajā sadaļā sniegta informācija, kādi sīkfaili tiek izmantoti un kā Jūs varat kontrolēt vai paturēt, vai dzēst sīkfailus.

Kas ir sīkfails?

Informācijas daļas, kas tiek pārvietotas no tīmekļa vietnes Jūsu datora cietajā diskā, sauc par „sīkfailiem”.

Tās nav datorprogrammas, tikai mazi informācijas faili, kas atļauj tīmekļa vietnēm saglabāt un piekļūt informācijai par lietotāja pārlūkošanas modeļiem.

Lielākā daļa tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus, jo tie ir daļa no instrumentiem, kas padara internetu par lielisku pieredzi lietotājiem. Sīkfaili ļauj tīmekļa vietnēm piegādāt personalizētus pakalpojumus (piemēram, atceroties lietotājvārdu, saglabājot izstrādājumus iepirkumu grozā vai parādot saturu, kas ir būtisks).

Ir dažādi sīkfailu veidi: pagaidu sīkfaili (vai sesijas sīkfaili) tiek dzēsti, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma; pastāvīgie sīkfaili netiek dzēsti, bet paliek, līdz tie tiek aktīvi izdzēsti vai tiem beidzas termiņš (kas ir atkarīgs no tā, cik ilgi tīmekļa vietne ieprogrammējusi sīkfailu ilgumu). 

Kā dzēst sīkfailu?

Vairumā gadījumu pārlūkprogrammas ir automātiski iestatītas, lai pieņemtu sīkfailus.

Jūs varat deaktivēt sīkfailus savā pārlūkprogrammā, bet atcerieties, ka gadījumā, ja tā darīsiet, Jūs varat zaudēt daudzas funkcijas, kas nepieciešamas, lai tīmekļa vietne darbotos pareizi.
Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet www.aboutcookies.org, kas satur visaptverošu un neatkarīgu informāciju par to, kā deaktivēt sīkfailus, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, un kā dzēst jau datorā esošos sīkfailus.

Lai dzēstu sīkfailus no Jūsu mobilā tālruņa, Jums būs nepieciešams skatīt informāciju Jūsu tālruņa rokasgrāmatā.
 
TENA sīkfailu saraksts

Lai mēs varētu Jums nodrošināt personalizētu pieredzi, šī vietne izmanto sīkfailus. Katru reizi, kad izmantojat vietni, sīkfaili tiek pārsūtīti un/vai tiem tiek piekļūts. Sīkfaili uzskaitīti zemāk.

Sīkfaila nosaukumsMērķisVeids1./2./3. puses sīkfailsDzīves ilgums
CookiebarSīkfailu pieņemšanaFunkcionāls1.1 nedēļa
_gaTīmekļa analītikaVeiktspēja1.24 mēneši
gtm_eng_findoutTīmekļa analītikaVeiktspēja1.30 minūtes
gtm_eng_askTheDoctorTīmekļa analītikaVeiktspēja1.30 minūtes
gtm_eng_faqOpenTīmekļa analītikaVeiktspēja1.30 minūtes
gtm_eng_videoPlayTīmekļa analītikaVeiktspēja1.30 minūtes
gtm_eng_articleReadTīmekļa analītikaVeiktspēja1.30 minūtes
__atuvsAddThis kopīgošanas funkcijaFunkcionāls1.24 mēneši
__atuvcAddThis kopīgošanas funkcijaFunkcionāls1.1 stunda

AddThis - mūsu lapas izmanto AddThis (rīks integrācijai dažādās sociālo mediju vietnēs, piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn utt.), kas var iestatīt vairākus sīkfailus Jūsu datorā. Papildu informāciju par to, kādus sīkfailus AddThis izmanto, lūdzu, skatīt AddThis privātuma politikā (saite uz  http://www.addthis.com/privacy/privacy-policy ).
 
Stingri nepieciešamie sīkfaili – Šie sīkfaili ir svarīgi, lai ļautu Jums pārvietoties pa tīmekļa vietni un izmantot tās funkcijas, piemēram, piekļuvi tīmekļa vietnes drošības zonām.  Bez šiem sīkfailiem nevar nodrošināt pakalpojumus, ko pieprasāt, piemēram, veikt pirkumu.
 
Veiktspējas sīkfaili – Šie sīkfaili ievāc informāciju par tīmekļa vietnes lietotājiem, piemēram, uz kurām lapām apmeklētāji dodas visbiežāk, un, vai viņi saņem kļūdu paziņojumus no tīmekļa lapām. Šie sīkfaili neievāc informāciju, kas identificē apmeklētāju. Visa informācija, ko šie sīkfaili savāc, tiek apkopota un tādēļ ir anonīma. Tā tiek izmantota tikai, lai uzlabotu veidu, kā tīmekļa vietne darbojas.
 
Funkcionalitātes sīkfaili – Šie sīkfaili ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu veiktās izvēles (piemēram, Jūsu vārdu, valodu vai reģionu) un sniedz uzlabotas, personiskas funkcijas. Informācija, ko šie sīkfaili savāc, var būt anonīma, un tie nevar izsekot Jūsu pārlūkošanas aktivitātei citās tīmekļa vietnēs.
 
Mērķa vai reklāmas sīkfaili – Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai sniegtu reklāmas, kas nozīmīgākas Jums un Jūsu interesēm. Tie arī tiek izmantoti, lai ierobežotu reižu skaitu, kādu redzat reklāmu, kā arī kā palīgrīks, lai izmērītu reklāmas kampaņas efektivitāti. Tos ievieto mūsu reklamēšanas tīkli ar TENA atļauju. Tie atceras, ka esat apmeklējis tīmekļa vietni, un šī informācija tiek kopīgota ar citām organizācijām, piemēram, reklamētājiem. Bieži mērķa vai reklāmas sīkfaili tiks saistīti ar vietnes funkcionalitāti, ko nodrošina cita organizācija.
 
Lietošanas noteikumu pieņemšana

Piekrītot Lietošanas noteikumiem, kā arī piekļūstot un izmantojot vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jūs arī varat piekrist mūsu sīkfailu izmantošanai ar iestatījumiem, ko veicāt savā tīmekļa pārlūkprogrammā.