Vīriešiem paredzētie urīna nesaturēšanas aprūpei paredzētie ieliktņi – cik bieži tie jāmaina?

Ja jūs ciešat no urīna nesaturēšanas, liela nozīme ir piemērotu izstrādājumu pieejamībai. Tomēr vienlīdz svarīga ir šo izstrādājumu pareiza lietošana. Vīriešiem paredzētie TENA ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem ir diskrēti, ar vīriešu ķermenim atbilstošu dizainu, turklāt tie nodrošina lielisku aizsardzību pret noplūdēm un nepatīkamo aromātu. Attiecībā uz to lietošanu sniedzam dažas atbildes uz šādiem jautājumiem: cik bieži mainīt ieliktņus, kā tikt galā ar ādas kairinājumu un cik bieži jāmaina ieliktnis nakts laikā.

Cik bieži jāmaina ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumos?

Parasti ieliktnis jāmaina 3–5 reizes dienā. Tomēr katram tas ir individuāli — atkarībā no tādiem faktoriem kā ādas stāvoklis, paredzamais noplūdes apjoms un lietotā izstrādājuma veids. Pats svarīgākais ir vienmēr nomainīt izstrādājumu, kas paredzēts urīna nesaturēšanas gadījumiem, pirms tiek pārsniegta tā uzsūkšanas spēja. Tā tiks novērstas ne vien nejaušas noplūdes, bet arī ādas higiēnas problēmas, kas var izraisīt nepatīkamu aromātu, dermatītu un infekcijas.
 
Ieliktnim urīna nesaturēšanas gadījumiem ir jābūt piemērotam konkrētajām vajadzībām. Rūpīgi jāizvēlas atbilstošs izmērs, uzsūkšanas līmenis un veids, un jāpārliecinās, ka tas labi un ērti pieguļ cirkšņa zonai. TENA piedāvā plašu klāstu ar ieliktņiem, kas paredzēti urīna nesaturēšanas gadījumiem, un, kas atbilst dažādām vajadzībām, dzīvesveidam un uzsūkšanas līmeņiem.
TENA Men uzsūcošs ieliktnis, Level 1 un Level 2

TENA ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem vīriešiem

Saglabājiet sausumu un kontroli gan dienas, gan nakts laikā. Izstrādāti tā, lai droši un ērti piegulētu ķermenim, garantējot izcilu aizsardzību.

Kāpēc daži vīrieši maina ieliktņus, kas vēl ir sausi?

Lai gan visi TENA izstrādājumi, kas paredzēti urīna nesaturēšanas gadījumiem ir ērti un nodrošina nepatīkama aromāta kontroli, cilvēki ir atšķirīgi, un daži vīrieši – it īpaši tie, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu, – izvēlas mainīt ieliktņus biežāk.
 
Pat tad, ja ieliktnis nav slapjš, reizēm var būt vēlēšanās to nomainīt, lai justos spirgti un svaigi. Rīkojieties pēc saviem ieskatiem. Tikai atcerieties, ka izstrādājumu maiņas gadījumā jāraugās, lai jutīgā starpenes zonas āda būtu sausa un aizsargāta ar piemērotiem līdzekļiem.

Kā novērst ādas kairinājumu?

Ilgstošas mitruma iedarbības dēļ āda var tikt bojāta, tāpēc ir svarīgi nomainīt ieliktni, pirms tas ir kļuvis pilns. Ja rodas kairinājums, vispirms nomazgājiet ādu ar piemērotiem līdzekļiem, pēc tam to nosusiniet ar dvieli. Kad starpenes zona ir tīra un sausa, uzklājiet mazliet barjerkrēmu, lai sadziedētu un nomierinātu ādu. Ja kairinājums saglabājas, par to jākonsultējas ar ārstu.

Vai ieliktņus urīna nesaturēšanai nepieciešams mainīt nakts laikā?

Labs miegs naktī ir ārkārtīgi svarīgs vīrieša veselībai, un izstrādājumam šajā ziņā urīna nesaturēšanas gadījumiem ir jāpalīdz, nevis jāpārtrauc miegs.
 
Labākam miegam ir svarīgi izvēlēties izstrādājumus ar lielāku uzsūktspēju. Piemēram, TENA Men uzsūcošais ieliktnis Level 3 ar divkārša slāņa uzsūkšanas zonu var palīdzēt saglabāt sausumu, pārliecību un kontroli gan dienā, gan naktī.

Jums ir pieejams atbalsts

Vīriešiem urīna ir ļoti izplatīta un normāla parādība, tomēr vēl joprojām tā sabiedrībā tiek uztverta kā tabu tēma. TENA ļoti cenšas mainīt šādus negatīvus priekšstatus un aicināt par to runāt. Ja jūs ciešat no urīna nesaturēšanas, bet vēl neesat vērsies pie ārsta, atcerieties, ka lūgums palīdzēt patiesībā ir spēka pazīme. Iespēja paļauties uz kādu tuvu cilvēku arī var sniegt milzīgu atvieglojumu.
 
Lietojot piemērotus izstrādājumus, varēsiet labāk tikt galā ar ikdienas problēmām, neraizējoties par noplūdēm. Attiecībā uz to, cik bieži jāmaina ieliktņi urīna nesaturēšanai, atcerieties, pirmkārt, vienmēr tos nomainīt, pirms tie ir pārāk samirkuši, un, otrkārt, rūpēties, lai dzimumorgānu zona būtu sausa, tīra un aizsargāta, – veselīgākai ādai un labākai kontrolei.