Mārtiņa stāsts

Izlasiet Mārtiņa stāstu par to, kā ir pateikt partnerei, ka saskaries ar urīna noplūdēm.

JĀDODAS UZ TUALETI IK PĒC PUSSTUNDAS. VAI TAS IR NORMĀLI?

Mārtiņš , 42

Sākumā man bija saprātīgi izskaidrojumi. Es dzēru pārāk daudz kafijas. Iepriekšējā vakarā biju izdzēris pāris alus. Laukā ir tiešām auksts. Bet, kad sāka parādīties noplūdes arī pēc tualetes apmeklējuma, kļuva acīmredzami, ka man jākļūst reālam par to.

Man nav ne jausmas, kad tas sākās. Es kādu laiku to biju neapzināti noliedzis. Man šāda doma nekad nebija ienākusi prātā. Un kad tā ienāca, es joprojām to noliedzu. ? Beidziet! Tā notiek tikai ar veciem vīriem, un es neesmu vecs.

Sākumā es tikai izmantoju salvetes savā apakšveļā. Tās bija tikai dažas piles, tāpēc varēju tikt galā līdz nākošajai reizei. Bet pēc kāda laika es sāku izmantot savas sievas ieliktnīšus. Tie stiprinājās ar līplentu pie apakšbiksēm un palika tā, kā tika ielikti, bet pārāk daudz neuzsūca. Un es raizējos par aromātu.  

Situācija mani padarīja arvien nepārliecinātāku un cieta mans pašvērtējums. Es sāku izvairīties no savas sievas. Es pacentos, lai mēs dotos gulēt dažādos laikos. Intimitāte vispār netika apsvērta.

Beidzot es sadūšojos viņai to pateikt. Un tas mainīja visu. Bet ne tā, kā es to biju domājis. Es neesmu drošs, ko tieši es gaidīju. Varbūt man šķita, ka viņa domās par mani ne kā par vīrieti, bet pirmā lieta, ko viņa man pateica, bija, ka viņa jūtas atvieglota, ka man nav romāns! Ha! Vai varat tam noticēt? Tas patiesībā mūs satuvināja. Pasaule kļūst citāda, ja ir kāds, kam vari uzticēties.

Viņa pierunāja mani doties pie ārsta, kurš mani izmeklēja un nozīmēja pārbaudes, vai man nav prostatas vēzis. Negatīvs. Viņš man ieteica vingrinājumus un urīnpūšļa trenēšanu, kā arī iedeva higiēnas aizsardzības līdzekļus, kas īpaši izstrādāti vīriešiem. Tagad ieliktņu paciņa man stāv skapī, un tie noteikti ir daudz ērtāki par sievas ieliktnīšiem. Es gribētu, kaut nebūtu gaidījis tik ilgi, lai pateiktu sievai, bet labāk vēlāk nekā nekad. Pateikšana viņai tiešām radīja atvieglojuma sajūtu. Es sapratu, ka man nav par ko kaunēties un ir daudz risinājumu, kā cīnīties ar urīna noplūdi.