Aktīva dzīvesveida uzturēšana, saskaroties ar urīna noplūdi

Ir daudz dažādu veidu, kā saglabāt kontroli un turpināt dzīvot tā, kā to vēlies, neraugoties uz to, kāda veida urīna noplūde tev ir.

Turpināt aktīvu dzīvesveidu, saskaroties ar urīna noplūdi un nesaturēšanu

Uzturiet aktīvu dzīvesveidu

Vai esat noraizējies par vakaru ar draugiem ārpus mājas, četru stundu tikšanos vai basketbola spēli kopā ar bērniem? Nav nepieciešams pārtraukt savas ikdienas aktivitātes tikai tādēļ, ka ciešat no urīna noplūdes.

Ir daži ātri padomi, kas var palīdzēt saistībā ar noplūdēm un ļaut saglabāt kontroli.

  • Apmeklējiet tualeti pirms iziešanas - urīnpūšļa iztukšošana pirms jebkādas plānotās aktivitātes palīdzēs nomierināties.
  • Zināšanas ir spēks - savlaicīga noskaidrošana, kur atrodas tualetes, var palīdzēt labāk plānot savas aktivitātes un tev nebūs stresaini jāmeklē tualete, kad vajadzēs turp doties. Ja dodaties skatīties spēli klātienē, vajadzētu, piemēram, censties dabūt vietas, kas atrodas tualešu tuvumā.
  • Neierobežojiet šķidruma uzņemšanu - nedzeriet mazāk tikai tāpēc, ka vēlaties nodrošināties pret urīna noplūdi aktivitāšu laikā. Dzeršana mazāk tikai izraisīs dehidrāciju, kas situāciju vēl tikai pasliktinās. Citiem vārdiem sakot, atcerieties uzņemt pietiekoši daudz šķidruma.
  • Izvairieties no ierosinātājiem - lai gan ir svarīgi uzturēt hidrāciju, tādu ierosinātāju kā tēja, kafija un alkohols mērenība nāks tikai par labu. Ir zināms, ka šie dzērieni liek organismam ražot vairāk urīna.
  • Sasprindzināšana - ir zināms, ka iegurņa pamatnes muskuļu vingrinājumi palīdz saistībā ar urīna noplūdi, tādēļ noteikti turpiniet veikt šos sasprindzināšanas vingrinājumus. Īpaši tāpēc, ka varat tos veikt gan darbā, gan mājās.
  • Aizsardzība pret urīna noplūdi - ir pieejami lieliski izstrādājumi aizsardzībai pret urīna noplūdi. TENA Men ir īpaši izstrādāti, lai piedāvātu diskrētumu, komfortu un drošību, un tie izstrādāti, lai atbilstu tavam dzīves stilam. Tie pieejami ar dažādiem uzsūkšanas līmeņiem, sākot no aizsardzības viegli pilēšanai un higiēnas ieliktņiem lielākām noplūdēm līdz pat augstas uzsūktspējas apakšbiksēm, lai tu varētu būt drošs, ka atradīsi sev piemērotāko.
  • Šie vienkāršie padomi var lielā mērā uzlabot tavu dzīves kvalitāti un palīdzēt ar pārliecību turpināt ikdienas aktivitātes.

Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Object reference not set to an instance of an object.