Raita stāsts

Izlasiet par Raita ceļu, lai uzlabotu urīna noplūdes problēmu.

ESMU KĻUVIS PAR SAVU PERSONĪGO TRENERI

Raitis , 66

Labi, mēs visi zinām, ka nedzīvosim mūžīgi. Tomēr prostatas vēža diagnoze man bija absolūts šoks. Man bija prostatas operācija 2011. gada aprīlī, un viss noritēja tiešām labi. Sākumā pēc operācijas man vajadzēja izmantot katetru. Tas bija diezgan nepatīkami, tāpēc, kad tiku izrakstīts, es apmeklēju urologu, lai pārrunātu, kā atgriezties normālā dzīvē, cik drīz vien iespējams.

Prostatas izņemšanas operācija bija novājinājusi manus iegurņa pamatnes muskuļus, kas nozīmēja, ka sākumā pēc operācijas es nevarēju apturēt urīna plūsmu. Man ieteica vingrinājumus un higiēnas aizsardzības līdzekļus, kas izstrādāti īpaši vīriešiem. Sākumā to ielikšana bija nedaudz dīvaina, bet tie bija ļoti diskrēti. Kaut arī higiēnas aizsardzības līdzekļi nebija pamanāmi, es nolēmu būt ļoti atklāts par to.

Dzīvē esmu iemācījies, ka cilvēki mācās no tevis. Ja šķieti relaksēts un atklāts par lietām, cilvēki reaģē līdzīgā veidā. Ar to es domāju, ka es patiesībā nereklamēju savu stāvokli, bet, kad man nācās ar to saskarties, es centos nejusties neērti par to. Es to attēloju kā dzīves faktu, ar ko vienkārši jātiek galā.

Es veicu savus vingrinājumus un esmu kļuvis par savu personīgo treneri. Un smagais darbs ir atmaksājies. Es neteikšu, ka tā bija ātra atveseļošanās, bet, tā kā es joprojām jūtu uzlabošanos, es turpinu. Mans mērķis ir sasniegt 3-4 stundas bez nepieciešamības doties uz tualeti, kā arī iztikt bez higiēnas aizsardzības līdzekļiem. Vēl ir ko darīt, bet kopumā ir laba sajūta atgūt lielu daļu no savas iepriekšējās dzīves.