Padomi un ieteikumi

Izbaudi labu dzīvi ar padomiem un ieteikumiem no vīriešiem, kuri zina, par ko viņi runā. Mēs esam apkopojuši visu informāciju, kas tev nepieciešama, tieši no ekspertiem.

Padomi un ieteikumi

Nodrošiniet pietiekamu šķidruma uzņemšanu

Nodrošiniet pietiekamu šķidruma daudzumu

Nesamaziniet dzeramā ūdens daudzumu. Jums varētu šķist, ka atturēšanās no šķidrumu uzņemšanas mazinās noplūdes, bet tas tikai novedīs pie dehidrācijas un iespējamības, ka urīns kļūs koncentrētāks. Koncentrētāks urīns var izraisīt urīnpūšļa infekcijas, un neviens to nevēlas.
Mērenība

Mērenība

Tādi ierosinātāji kā kofeīns, alkohols un mākslīgie saldinātāji var palielināt vēlmi apmeklēt tualeti. Neuztraucies, nav jāatsakās no labas dzīves, bet, piemēram, kofeīna samazināšana, sniegs tev daudz labuma.
Atmetiet smēķēšanu

Atmetiet smēķēšanu

Tu jau zini, ka smēķēšana ir slikta veselībai, bet vēl viens iemesls, lai atmestu smēķēšanu, tev nekaitēs. Piemēram, vai zinājāt, ka tabaka var saasināt urīnceļu simptomus? Nemaz jau nerunājot par faktu, ka klepošana, kas pavada smēķēšanu, nepalīdz pret urīna noplūdi.
Atslābinieties

Atslābinieties

Stress nekad nav patīkams, jo īpaši tāpēc, ka tas var izraisīt urīna noplūdi vai pasliktināt tavus simptomus. Izmantojot atslābināšanās tehnikas, piemēram, elpošanas vingrinājumus un meditāciju, tu vari uzlabot kontroli pār urīnpūsli.

Atsauksme

Šeit ir padoms šķidruma uzņemšanai, kas man palīdzēja. Samaziniet šķidruma uzņemšanu dažas stundas pirms došanās gulēt.

Kārlis

67