Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

Saglabājiet kontroli ar TENA Men

Tu esi pieradis kontrolēt visus savas dzīves aspektus, tāpēc neļauj urīna noplūdei to mainīt. Ar TENA Men tu vari kontrolēt urīna noplūdi un arī turpmāk palikt savas dzīves noteicējs.

Būt aktīvam, arī saskaroties ar urīna noplūdi

Ir daudz dažādi veidi, kā saglabāt kontroli pār savu dzīvi un turpināt dzīvot, kā to vēlaties, neraugoties uz to, kāda veida urīna noplūde tev ir.

Šeit ir daži ātri padomi, kas var palīdzēt ar noplūdēm un saglabāt kontroli.

  • Apmeklējiet tualeti pirms iziešanas - urīnpūšļa iztukšošana pirms jebkādas plānotās aktivitātes palīdzēs tev nomierināties.
  • Zināšanas ir spēks - savlaicīgi noskaidrojot, kur atrodas tualetes, tu palīdzēsi sev labāk plānot savas aktivitātes un tev nebūs stresaini jāmeklē tualete, kad vajadzēs turp doties. Ja dodies skatīties spēli klātienē, tu, piemēram, varētu censties dabūt vietas, kas atrodas tualešu tuvumā.

Lasīt vairāk

Saistītie raksti

Došanās ārpus mājas, ja ir urīna noplūde

Daudzi vīrieši, kuri sastapušies ar urīna noplūdi, uztraucās par iesaistīšanos sociālajās aktivitātēs. Bailes no urīna noplūdes var būt šķērslis, bet ar atbilstošu spēles plānu tu vari būt aizsargāts no noplūdes un palikt pašpārliecināts.

Aktīva dzīvesveida uzturēšana, saskaroties ar urīna noplūdi

Ir daudz dažādu veidu, kā saglabāt kontroli un turpināt dzīvot tā, kā to vēlies, neraugoties uz to, kāda veida urīna noplūde tev ir.

Kā runāt par urīna noplūdi?

Runāšana par personiskiem jautājumiem var šķist neērta, bet atslēga risinājuma atrašanai ir godīgs un atklāts dialogs gan ar tavu ārstu, gan ar tuviniekiem.