Saglabājiet kontroli ar TENA Men

Tu esi pieradis kontrolēt visus savas dzīves aspektus, tāpēc neļauj urīna noplūdei to mainīt. Ar TENA Men tu vari kontrolēt urīna noplūdi un arī turpmāk palikt savas dzīves noteicējs.

Būt aktīvam, arī saskaroties ar urīna noplūdi

Ir daudz dažādi veidi, kā saglabāt kontroli pār savu dzīvi un turpināt dzīvot, kā to vēlaties, neraugoties uz to, kāda veida urīna noplūde tev ir.

Šeit ir daži ātri padomi, kas var palīdzēt ar noplūdēm un saglabāt kontroli.

  • Apmeklējiet tualeti pirms iziešanas - urīnpūšļa iztukšošana pirms jebkādas plānotās aktivitātes palīdzēs tev nomierināties.
  • Zināšanas ir spēks - savlaicīgi noskaidrojot, kur atrodas tualetes, tu palīdzēsi sev labāk plānot savas aktivitātes un tev nebūs stresaini jāmeklē tualete, kad vajadzēs turp doties. Ja dodies skatīties spēli klātienē, tu, piemēram, varētu censties dabūt vietas, kas atrodas tualešu tuvumā.

Lasīt vairāk

Saistītie raksti

Prostata un urīna noplūdes vīriešiem

Lai gan prostata un urīna nesaturēšana nav aktuālākie sarunu temati, tomēr ir svarīgi zināt to kopsakarības. Lai ieviestu lielāku skaidrību šajā jautājumā, mēs izvaicājām profesoru Ralfu Pīkeru, Gēteborgas Sālgrēna Universitātes slimnīcas uroloģijas nodaļas virsārstu.

Nesaturēšana - Ievads

Viens no četriem vīriešiem virs 40 gadu vecuma* saskaras ar urīna noplūdi, ko arī sauc par inkontinenci jeb nesaturēšanu. Vislabākais veids, kā atrast risinājumu, ir uzzināt vairāk par to, kā nesaturēšana darbojas.

Iegurņa pamatnes vingrinājumi

Urīnpūšļa kontroli var uzlabot ar pareizo vingrinājumu palīdzību. Iegurņa pamatnes vingrinājumi, ko sauc arī par Kēgela vingrinājumiem, var palīdzēt Jums novērst, samazināt vai pārvaldīt urīna noplūdes problēmas.