Lūk, esat atradis atbildi!

100 % nemanāmi zem apģērba. 100 % droši.

Sveiki! Es esmu Stirlings Gravitas un pārstāvu TENA Men zīmolu. Kontrole nenozīmē tikai pareizā izstrādājuma izvēli. Arī dzīvesstila izvēle var palīdzēt tikt galā ar urīna noplūdēm. Pastāstīšu jums, ko esmu uzzinājis savos ceļojumos.

Vieds padoms no paša Stirlinga Gravitas

Stirlings Gravitas pasūta bārā kafiju.

Nedzeriet daudz kafijas

Kad es biju Fudānas Universitātē, man pasniedza ideālu kafijas tasīti. Maziņu. Kafija ir diurētiķis. Ja daudz dzersiet kafiju, tas nepalīdzēs jums saglabāt kontroli. Tāpēc samaziniet izdzerto kafijas tasīšu skaitu.
Stirlings Gravitas neieinteresēti skatās uz alu.

Dzeriet alkoholu mērenās devās

Man patīk iedzert pēc garas dienas, kas pavadīta, spēlējot tenisu un sniedzot autogrāfus, taču ar vienu glāzi ir gana. Ievērot mērenību ir saprātīgi, un tas palīdz saglabāt kontroli.
Stirlings Gravitas, kuram mugurā ir japāņu cīņas mākslu uniforma.

Vingrojiet katru dienu

Kad es neskrienu maratonu vai nespēlēju polo, es cilāju svarus. Kāpēc? Jo tas palīdz saglabāt kontroli. Regulāri vingrojumi samazina noplūžu gadījumus. Un neaizmirstiet mazā iegurņa muskuļu sasprindzināšanās vingrojumus. Tā ir vienkārši iegurņa muskuļu trenēšana.
Viens no četriem vīriešiem.

Runājiet par to!

Vai zināt, ko es atklāju savos ceļojumos? Katrs piektais Zemes iedzīvotājs ir ķīnietis. Es arī uzzināju, ka katrs ceturtais vīrietis piedzīvo urīna noplūdes. Pasaulē ir daudz vīriešu, kuriem ir nepieciešama kontrole, un labākais veids, kā viņiem palīdzēt, ir runāt ar viņiem, lai viņi beigtu lietot nepareizus izstrādājumus.
Stirlings Gravitas spēlē kārtis.

Izvēlieties zīmolu, kam uzticas miljoniem vīriešu

TENA Men uzsūcošie ieliktņi vīriešiem tagad ir par 20 % plānāki nekā iepriekš, taču joprojām tikpat droši. Tie ir 100 % nemanāmi un pēc formas atbilst vīrieša anatomijai. Katrs ieliktnis ir atsevišķā iepakojumā, tāpēc to ir viegli ielikt kabatā tāpat kā kabatas lakatiņu. Tikai neizšņauciet tajā degunu.

Jauni TENA Men uzsūcošie ieliktņi vīriešiem — neredzama aizsardzība