Cik bieži jāmaina ieliktņi?

Ja jums ir problēma ar urīna nesaturēšanu, piemērotu izstrādājumu pieejamībai ir ļoti liela nozīme. Vienlīdz svarīga ir arī pareiza šo izstrādājumu lietošana. TENA ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem nodrošina lielisku aizsardzību pret noplūdēm un nepatīkamu aromātu. Tālāk sniedzam atbildes uz jautājumiem — par to, cik bieži mainīt ieliktņus, kā rūpēties par ādu un cik bieži mainīt ieliktņus nakts laikā.

Cik bieži ieliktņi jāmaina?

Parasti ieliktnis jāmaina 3–5 reizes dienā. Tomēr tas var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā ādas stāvoklis, paredzamais noplūdes apjoms un lietotā izstrādājuma veids. Pats svarīgākais ir vienmēr nomainīt izstrādājumu urīna nesaturēšanas gadījumiem pirms tiek pārsniegta tā uzsūkšanas spēja. Tā tiks novērstas ne vien nejaušas noplūdes, bet arī ādas problēmu rašanās (kā, piemēram, dermatīts), nepatīkamais aromāts un nepatīkamas infekcijas.

Ir svarīgi nodrošināt, lai ieliktnis urīna nesaturēšanas gadījumiem būtu piemērots konkrētajām vajadzībām. Rūpīgi jāizvēlas atbilstošs izmērs, uzsūkšanas līmenis un veids, un jāpārliecinās, ka tas labi un ērti pieguļ cirkšņa zonai. TENA piedāvā plašu ieliktņu urīna nesaturēšanas gadījumiem klāstu, kas atbilst dažādām vajadzībām, dzīvesveidam un uzsūkšanas līmeņiem.

TENA-Article-How-often-change-pad-TENA-Discreet-pads-TENA-Level-1-shields-500x500.png

TENA ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem sievietēm un vīriešiem

Saglabājiet sausumu, drošību un pārliecību dienā un naktī. Izstrādātas tā, lai droši un ērti piegulētu, nodrošinot izcilu aizsardzību.

Kāpēc daži cilvēki maina ieliktņus urīna nesaturēšanas gadījumiem, kamēr tie vēl ir sausi?

Katram cilvēkam ķermenis un āda atšķirīga. Kaut gan visi TENA izstrādājumi urīna nesaturēšanai gadījumiem ir mīksti, labi uzsūc mitrumu un nodrošina nepatīkama aromāta kontroli, daži lietotāji tik un tā vēlas tos mainīt biežāk, jo īpaši, ja piekopj aktīvu dzīvesveidu. Arī tad, ja nav stipras noplūdes, regulāra ieliktņa nomaiņa var palīdzēt justies ērtāk. Rīkojieties pēc saviem ieskatiem. Tikai atcerieties, ka izstrādājumu maiņas gadījumā jāraugās, lai jutīgā starpenes zonas āda būtu sausa un aizsargāta ar piemērotiem līdzekļiem, piemēram, tādiem kā TENA mitrās salvetes vai tīrīšanas krēms.

Kā novērst ādas kairinājumu?

Ilgstošas mitruma iedarbības dēļ āda var tikt kairināta un bojāta. Tāpēc ir svarīgi nomainīt ieliktni urīna nesaturēšanas gadījumiem, pirms tas ir pārāk piepildījies – saglabāt sausu ādu ir svarīgi. 
 
Ja rodas ādas kairinājums, ir svarīgi pareizi rīkoties. Vispirms rūpīgi nomazgājiet ādu ar piemērotiem līdzekļiem, pēc tam nosusiniet to ar dvieli. Kad starpenes zona ir tīra un sausa, uzklājiet mazliet barjerkrēmu, lai palīdzētu sadziedēt un nomierināt ādu. Ja kairinājums saglabājas, par to konsultējieties ar ārstu. 

Vai ieliktņus urīna nesaturēšanas gadījumiem nepieciešams mainīt arī nakts laikā?

Labs miegs naktī ir ārkārtīgi svarīgs veselībai, un izstrādājumiem, kuri paredzēti urīna nesaturēšanas gadījumie, ir jāpalīdz, nevis jāpārtrauc miegs. 
 
Labākai un ērtākai gulēšanai izmēģiniet izstrādājumus, kuri ir īpaši paredzēti lietošanai naktīs. TENA Discreet Maxi Night paketes sievietēm īpaši aizsargā pret noplūdēm guļus stāvoklī – tām ir speciāla forma, tās ir garākas, tas kas garantē labāku šķidruma uzsūkšanos guļus stāvoklī. Tās kopumā ir ar lielāku uzsūktspēju, tāpēc ir iespējams gulēt un izvairīties no miega traucējumiem, un no rīta pamosties, jūtoties spirgti, un vienkārši izmest paketi. 
 
Lielāka uzsūktspēja naktī ir svarīga arī vīriešiem. Piemēram, TENA Men uzsūcošais ieliktnis Level 3 ar divkārša slāņa uzsūkšanas zonu var palīdzēt saglabāt sausumu, pārliecību un kontroli tiklab dienā, kā arī naktī.

Jums ir pieejams atbalsts.

Kaut gan urīna dažādās formās ir ļoti izplatīta, ar to saistītā kauna sajūta var būt emocionāli smaga nasta. TENA ļoti cenšas mainīt šādus negatīvus priekšstatus un uzlabot informētību un pieņemšanu. 
 
Ja jums ir urīna nesaturēšana, bet vēl neesat vērsies pie ārsta, atcerieties, ka lūgums palīdzēt patiesībā ir spēka pazīme. Iespēja paļauties uz kādu tuvu cilvēku, arī var sniegt milzīgu atvieglojumu. Lietojot piemērotus izstrādājumus, varēsiet labāk tikt galā ar ikdienas problēmām, neraizējoties par noplūdēm.
 
Attiecībā uz to, cik bieži jāmaina ieliktņi urīna nesaturēšanas gadījumiem, atcerieties vienmēr tos nomainīt, pirms tie ir pārāk samirkuši, kā arī parūpēties, lai dzimumorgānu zona būtu sausa, tīra un aizsargāta, tā nodrošinot dabisku ādas veselību. 

Papildinformācijai var būt noderīgi šādi raksti: