Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

TENA izmantotās sastāvdaļas

Gadiem ilgi miljoniem cilvēku visā pasaulē ir droši izmantojuši TENA izstrādājumus ikdienā. Mēs saprotam, ka ir svarīgi, lai jūs ar lietotajiem izstrādājumiem justos komfortabli un droši. Visi TENA izstrādājumi ir izgatavoti no atzinīgi novērtētiem materiāliem un esam ieviesuši uz nākotni vērstas procedūras un augstākos drošības standartus, lai nodrošinātu tikai drošu materiālu un sastāvdaļu izmantošanu, un, ka visi izstrādājumi atbilst attiecīgajai likumdošanai.
 
Materiālus, ko izmantojam visos mūsu higiēnas izstrādājumos, ir rūpīgi testējuši gan iekšējie, gan ārējie eksperti, piemēram, sertificēti testēšanas institūti, lai nodrošinātu to drošu izmantošanu paredzētajam mērķim un tie atbilst visām juridiskajām un normatīvajām prasībām. 
 
Lai palīdzētu jums izprast, kas iekļauts mūsu izstrādājumos, mēs esam izveidojuši šo pārskatu par dažādiem materiāliem un to sastāvdaļām. Lapas apakšā ir pieejama arī vārdnīca.
 

Vai TENA izstrādājumi ir droši lietošanai?

Visi Essity higiēnas izstrādājumi ir droši lietošanai paredzētajiem mērķiem un satur bieži izplatītus materiālus, ko izmanto plašā uzsūcošu higiēnas izstrādājumu klāstā, un, ko miljoniem sieviešu visā pasaulē ir droši lietojušas daudzu gadu garumā. Izejmateriāli vispārīgi tiek izvēlēti, pamatojoties uz to spēju uzsūkt un noturēt šķidrumus, lai izvairītos no noplūdēm un sniegtu komfortu.
 
Turklāt, mēs sadarbojamies ar EDANA, starptautiskās tirdzniecības asociāciju neaustiem materiāliem un saistītajām nozarēm, lai nodrošinātu atbilstību augstākajiem vides un izstrādājumu drošības standartiem. Edana dalībnieki ir brīvprātīgi apņēmušies ievērot augstas kvalitātes un drošības prasības uzsūcošajiem higiēnas izstrādājumiem.
 

Vai visi izmantotie materiāli ir norādīti uz iepakojuma?

Tas pašreiz nav juridiski nepieciešams. Lai palīdzētu mūsu patērētājiem, mēs informējam, ka ir pievienotas smaržvielas, lai cilvēki ar paaugstinātu jutību tiktu brīdināti.
 
Zemāk esošajā tabulā attēloti galvenie izstrādājumu izejmateriāli. Tie izvēlēti pateicoties to izcilajai spējai uzsūkt un noturēt šķidrumus.
 

Kas iekļauts TENA izstrādājumā?

 
Izstrādājuma daļa Materiāls Funkcija
Virsmas materiāls  Šķiedru materiāls ir izgatavots no polipropēna/polietilēna poliestera/viskozes.  Izstrādājums ļauj jums justies sausi un komfortabli, uzsūcot šķidrumu. 
Piesaistes slānis  Porains materiāls, kas sastāv no kokšķiedrām vai poliestera šķiedrām Transportē šķidrumu no izstrādājuma virsmas uz centru, kur šķidrums tiek saglabāts.
Uzsūcošs iekšējais slānis Papīra masa, kas ir papīra masas un īpaši uzsūcošu vielu kombinācija, ko izmanto paketēs un biksīšu ieliktnīšos. Dažos izstrādājumos tiek izmantots porains papīra bāzes materiāls. Uzsūc un notur šķidrumus.
Līpjosla Līpjosla sastāv no dažādiem polimēriem un sintētiskajiem sveķiem.

Līpjoslai ir divas funkcijas.

  1. Sasaistīt dažādus izstrādājuma slāņus.
  2. Pielipināt izstrādājumu biksītēm.
Aizmugurējās daļas materiāls Polietilēna plēve. Šķiedru materiāls tiek izmantots dažos biksīšu ieliktnīšos. Novērš noplūdes.
Līpošs materiāls Polimēru materiāli Notur izstrādājumu vietā. 
Elastīgs materiāls Polimēru materiāli Labi pielāgo izstrādājumu ķermeņa uzbūvei.
Aromāts (tikai noteiktos izstrādājumos) Smaržvielas  Piešķir izstrādājumam patīkamu smaržu.
Druka Tinte Uzsver izstrādājuma formu un funkcijas. 
Līpjoslai pievienotais papīrs Papīrs ar silikona pārklājumu. Papīrs, kas aizsargā izstrādājuma aizmugurē esošo līpjoslu.
Atsevišķs iepakojums (saistībā ar noteiktiem izstrādājumiem)  Polietilēna plēve, kas dažiem izstrādājumiem ir pārklāta ar silikonu.   Aizsargā izstrādājumu, lai jūs varētu paņemt līdzi tikai vienu izstrādājumu un tas nekļūtu netīrs
Ārējais izstrādājuma iepakojums Polietilēna maisiņi vai kastīte.

Aizsargā izstrādājumu. Tas ir iepakojums, ko redzat veikalu plauktos.


Vārdnīca 

Atjaunojamā papīra masa: masa ir izgatavota no kokšķiedrām, kas iegūtas no atbildīgi pārvaldītiem mežiem. Papīra masa tiek izmantota mūsu ražotajās paketēs un biksīšu ieliktnīšos. 

Šķiedru materiāls (neausts): plāns, ērts audumam līdzīgs materiāls. Termins tiek izmantots tekstilrūpniecībā, lai apzīmētu materiālus, kas nav ne austi, ne trikotāžas, piem., filcu.

Polimēri Lielu ķēžu molekulas, kas var būt gan dabīgas, gan sintētiskas. Piemēram, no polimēriem sastāv gan plastmasa, gan arī jūsu DNS. 

Polipropēns/polietilēns/poliesters: pasaulē biežāk izplatītie plastmasas veidi. Tiek izmantoti plašā ikdienas izstrādājumu klāstā, sākot no apakšveļas līdz pat segām.

Īpaši uzsūcošs polimērs (SAP): tiek izmantots pateicoties tā mitruma uzturēšanas spējai. Bieži izmanto paketēs, autiņbiksītēs un kompresēs.

Sintētiskie sveķi: viskozi šķidrumi, kas ātri sacietē, padarot tos ideālus, ja nepieciešams izstrādājumu pielipināt citiem materiāliem. 

Lai iegūtu plašāku informāciju, lapas apakšā ir iestrādāta Kontaktu forma un saites uz mūsu sociālajiem tīkliem.