Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

Atrodiet sev piemērotāko

Neesiet droša, kurš TENA Lady izstrādājums būtu jums piemērots? 
Atrodiet piemērotāko izstrādājumu, izvēloties apgalvojumu, kas vislabāk atbilst jums.

No kāda veida urīna noplūdes ciešat?

Man ir tikai dažas piles šad un tad.

TENA Lady Slim Mini Magic

Mūsu plānākais ieliktnītis ir veidots tā, lai palīdzētu sievietēm vieglas pakāpes urīnpūšļa vājuma gadījumā justies droši, piedaloties dažādās aktivitātēs, kā arī klepojot vai šķaudot. Ietver tehnoloģiju «microPROTEX™», kas palīdz uzreiz absorbēt smaku un mitrumu. Mīkstais un zīdainais ieliktnītis, kam ir jauns sievišķīgs iespiests zīmējums, ir ar krietni lielāku uzsūktspēju nekā parastie biksīšu ieliktnīši, kaut gan pēc lieluma tas ir gandrīz tāds pats. Jo diskrētība ir tikpat svarīga, cik drošība.

TENA Lady Slim Ultra Mini

Šis standarta izmēra biksīšu ieliktnītis, kas ir īpaši paredzēts sievietēm vieglas pakāpes urīnpūšļa vājuma gadījumā, ļaus justies droši, piedaloties dažādās aktivitātēs, kā arī klepojot un šķaudot, jo tas absorbē mitrumu un smaku, tā nodrošinot diskrētu aizsardzību vieglas pakāpes urīnpūšļa vājuma gadījumā. Mīkstais un zīdainais ieliktnītis «TENA Lady Slim Ultra Mini» ar sievišķīgu iespiestu zīmējumu ietver tehnoloģiju «microPROTEX™», kas palīdz uzreiz absorbēt smaku un mitrumu. Tāpēc tas ir ar krietni lielāku uzsūktspēju nekā parastais biksīšu ieliktnītis. Jo diskrētība ir tikpat svarīga, cik drošība.

TENA Lady Slim Ultra Mini Plus

«TENA Lady Slim Ultra Mini Plus» ir garākais ieliktnītis, kas nodrošina diskrētu aizsardzību sievietēm vieglas pakāpes urīnpūšļa vājuma gadījumā, lai viņas varētu justies droši, piedaloties dažādās aktivitātēs, kā arī klepojot un šķaudot. Mīkstais un zīdainais ieliktnītis ir ar krietni lielāku uzsūktspēju nekā parastais biksīšu ieliktnītis un ietver tehnoloģiju «microPROTEX™», kas palīdz uzreiz absorbēt smaku un mitrrumu. Izvēlieties «TENA Lady Slim Ultra Mini Plus», jo diskrētība ir tikpat svarīga, cik drošība.

Man ir noplūdes dažreiz, bet ar vērā ņemamu urīna noplūžu daudzumu

TENA Lady Normal

TENA Lady Normal ar Body Shaped DRYZone tehnoloģiju sniedz TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. TENA Lady Normal ir tikpat nemanāma kā ierastā menstruāciju pakete, bet uzsūc daudz vairāk, līdz ar to lietošanas laikā pakete ir sausa, un tu jūties ērti, lai kas gadītos ceļā.

Man ir biežas noplūdes ar gadījuma rakstura urīna plūsmu

TENA Lady Extra

«TENA Lady Extra» paketes ar tehnoloģiju «Body Shaped DRYZone» nodrošina TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamu smaržu un mitrumu. «TENA Lady Extra» paketes ir tikpat diskrētas kā menstruācijām paredzētās paketes, bet to uzsūktspēja ir daudz lielāka, ļaujot saglabāt sausuma un komforta sajūtu jebkurā situācijā.

TENA Lady Extra Plus

«TENA Lady Extra Plus» paketes ar unikālo «InstaDRY™ Zone» nodrošina TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamu smaržu un mitrumu. «TENA Lady Extra Plus» ir ļoti droša un ar daudz lielāku uzsūktspēju nekā parastās menstruācijām domātās paketes un ir īpaši paredzēta maksimālai aizsardzībai, lai visās dzīves situācijās uzreiz varētu justies komfortabli.

Man ir samērā lielas urīna noplūdes

TENA Lady Maxi

«TENA Lady Maxi» paketes ar unikālo «InstaDRY™ Zone» nodrošina TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamu smaržu un mitrumu. «TENA Lady Maxi» paketes ir ļoti drošas un ar daudz lielāku uzsūktspēju nekā parastās menstruācijām paredzētās paketes; tās ir īpaši veidotas maksimālai aizsardzībai, lai jūs justos ērti un sausi visās dzīves situācijās

TENA Lady Maxi Night

«TENA Lady Maxi Night» ar «Lie Down Protection» sniedz TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, smaku un mitrumu. Pakete TENA Lady Maxi Night ir garāka un ar platāku aizmugurējo daļu, kas sniedz papildus aizsardzību un drošību, ļaujot sievietei labi izgulēties.

TENA Pants Plus

TENA Pants Plus ir vienreiz lietojamas, mīkstas biksītes ērtai lietošanai. Pateicoties novatoriskajiem risinājumiem, biksītes sniedz TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu.

Mans urīnpūslis iztukšojas nekontrolējamā veidā

TENA Pants Super

TENA Pants Super ir vienreiz lietojamas, mīkstas biksītes ērtai lietošanai. Pateicoties inovatīvam risinājumam, biksītes sniedz TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu.

TENA Pants Maxi

TENA Pants Maxi ir vienreiz lietojamas, mīkstas biksītes ērtai lietošanai. Pateicoties novatoriskajiem risinājumiem, biksītes sniedz TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu.