Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

Izstrādājumi jūsu vajadzībām

Atšķirīgiem šķidrumiem nepieciešami dažādi aizsargājošie izstrādājumi.

Kolekcijas fotogrāfija — pozē modele.

Sieviete, ēst gatavošanas skolotāja, kuru virtuvē apskauj ziņkārīgu studentu bars
Urīna nesaturēšana ir daudz izplatītāka nekā daudzi cilvēki domā. Faktiski vienai no trīs sievietēm, kas vecāka par 50 gadiem, ir urīnpūšļa vājums un tam pievienojošās urīna noplūdes. Ja tā notiek ar jums, jūs neesat viena. 
 
Lai tiktu galā ar urīna noplūdēm, daudzi cilvēki izmanto parastās higiēniskās paketes. Ļoti žēl, jo pastāv liela atšķirība starp asinīm un urīnu, kas nozīmē to, ka higiēniskās paketes nav piemērotas urīna noplūžu gadījumos. Menstruāciju izdalījumi ir smagāki un izdalās lēnāk, savukārt urīns ir šķidrāks un izdalās lielos apjomos, tas nozīmē, ka ir nepieciešama ātrāka uzsūktspēja. 
 
Mūsu TENA Lady klāstā esošie izstrādājumi ir īpaši izstrādāti urīna nesaturēšanas sticuācijām un bloķē urīna unikālās īpašības. Tie acumirklī absorbē noplūdes, no ķermeņa uzsūc mitrumu, un nepatīkamo aromātu ieslēdz pamatnes iekšpusē. Un pretēji dažiem sieviešu higiēnas izstrādājumiem, kas satur dezodorantus, mūsu pH uzsūcošie materiāli dara vairāk nekā tikai maskē nepatīkamo aromātu — tie palīdz to neitralizēt.