Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

Jaunās TENA Lady Slim

Ievērojami droši un pārsteidzoši diskrēti

Jaunos TENA Lady Slim tagad raksturo microPROTEX tehnoloģija, kas padarījusi tās par 20% plānākas, bet tikpat drošas. Diskrēta aizsardzība, kas ļauj jums vilkt mugurā visu, ko vien vēlaties.

Tas simbolizē 20% plānākus, bet tikpat drošus

20% plānākas, bet tikpat drošas

Jaunās microPROTEX , TENA izmantotās tehnoloģijas būtība ir īpaši uzsūcošu materiālu saspiešana, izveidojot plānāku paketi, kas ātri aizvada mitrumu no ādas. Tā ir ievērojami droša un diskrēta aizsardzība.

Tas simbolizē jauno asimetrisko formu

Seko ikvienai jūsu kustībai

Ar asimetrisko pamatnes formu TENA Lady Slim pakete pielāgojas jūsu ķermeņa formai un kustās līdz ar jūsu ķermeņa aprisēm.

Simbolizē atsevišķi iepakotu paketi

Gatava doties kopā ar jums

TENA Lady Slim paketes ir ērtas līdzņemšanai un parocīgas izmešanai, un tās ir atsevišķi iepakotas, lai jūs varētu ērti to ielikt rokassomiņā vai somā.

Tas simbolizē trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm

Trīskārša aizsardzība

TENA Lady izstrādājumu klāsts sniedz jums trīskāršu aizsardzību pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. Lai jūs justos labi — tiek uzturēta sausa virsma, piedāvājot drošību un pārliecību katru dienu.

Tas simbolizē sausumu, svaigumu un ērtības

Mīkstas, elpojošas un maigas saskarē ar ādu

TENA izstrādājumi ir izgatavoti, lai sniegtu jums drošu aizsardzību, kā arī tie ir mīksti un maigi pret ādu, lai jūs varētu izjust sausuma, svaiguma un ērtību sajūtu.

Atrodiet sev piemērotāko