Noģērbieties droši

Mūsdienās vairums pakešu un ieliktnīšu urīna nesaturēšanai ir balti. Bet, ja Jūs esat kā lielākā daļa sieviešu, Jums ir vismaz viens melns apakšveļas komplekts. Varbūt pat vairāki. Un dažreiz šī krāsu nesaskaņa var būt pat nedaudz ierobežojoša.

Ir ļoti daudz situāciju, kad nākas izģērbties — sporta zālē, pludmalē, guļamistabā, kad mēs nevēlētos, lai baltās paketes vai ieliktnīši būtu redzami caur mūsu melno apakšveļu. Un, izvēloties tikai baltās krāsas apakšveļu, daudzām sievietēm ar urīnpūšļa vājumu nav bijusi iespēja brīvi valkāt viņu garastāvoklim atbilstošas krāsas veļu un noģērbties ar pārliecību. 

Līdz šim.  

TENA Silhouette Noir pilnīgi melnas paketes un ieliktnīši urīna nesaturēšanai ir īpaši izstrādāti, lai melnā apakšveļā kļūtu neredzami. 

Gan paketes, gan ieliktnīši ir ļoti plāni, tāpēc diez vai tos vispār pamanīsiet. Jūs pamanīsiet to piedāvāto trīskāršo aizsardzību, kas nodrošina, ka noplūdes, nepatīkamie aromāti un mitrums paliks ieslēgts paketes iekšpusē. TENA Silhouette Noir ieliktnīši un paketes ir arī bez aromāta un ir dermatoloģiski pārbaudīti, lai izvairītos no jutīgas ādas kairināšanas. 

Mūsu, TENA, misija ir izaicināt novecojušos priekšstatus par sievietēm ar urīnpūšļa vājumu Mūsu mērķis ir palīdzēt sievietēm justies pievilcīgām, pārliecinātām un dot iespēju valkāt to, kas viņām patīk, neierobežojot viņas ar apakšveļas krāsu vai formu.  

Ceļojumā vai treniņā, tiekoties ar draugiem vai izbaudot romantiskus mirkļus, TENA Silhouette ļauj izvēlēties apakšveļu, kas pieskaņota Jūsu garastāvoklim, nevis Jūsu paketei, un sniedz pārliecības sajūtu noģērbjoties, pat citu priekšā.  

Galu galā, urīna nesaturēšanai nevajadzētu ietekmēt Jūsu pārliecību.