Šķiet, ka jūs atrodaties <country>

Lai apskatītu lokālo informāciju, dodieties uz TENA pārdošanas vietni.

  • TENA Flex Maxi iepakojuma attēls
  • TENA Flex Maxi izstrādājuma attēls
  • TENA Flex Maxi izstrādājuma sāni
  • TENA Flex Maxi izstrādājuma tuvplāns
  • TENA Flex Maxi fiksācijas josta
  • TENA Flex Maxi ConfioAir

TENA Flex Maxi

TENA Flex Maxi ar ConfioAir™ ir pilnībā elpojošas un dermatoloģiski pārbaudītas, izstrādātas veselīgai ādai. Iestrādātā ComfiStretch josta ar viegli satveramiem, pielāgojamiem fiksācijas klipšiem ļauj veikt ātrāku un ergonomiskāku nomaiņu. Izcili absorbējošais dubultais iekšējais slānis sniedz papildu lielisku aizsardzību gan dienā, gan naktī. Elpojošais, tekstilam līdzīgais materiāls ir ērts, mīksts un lieliski pieguļ.

  • Daudz cieņpilnāks izstrādājums attiecībā uz tā nomaiņu
  • TENA Flex ar ConfioAir™ ir izstrādātas veselīgai ādai
  • Iestrādāta ComfiStretch fiksācijas josta drošai, ērtai valkāšanai

Izstrādājuma apraksts

Daudz cieņpilnāks izstrādājums attiecībā uz tā nomaiņu

TENA Flex izstrādājumam ir ar patentu aizsargāta iestrādāta fiksācijas josta, kas nodrošina vieglu un ātru tā nomaiņu. Aplieciet jostu ap gurniem, tad piestipriniet bikšu priekšējo daļu pie jostas, izmantojot platos, viegli fiksējamos stiprinājuma klipšus. Jostu var nofiksēt priekšpusē vai aizmugurē atbilstoši lietotāja vajadzībām.

TENA Flex ar ConfioAir™ ir izstrādātas veselīgai ādai

TENA Flex ar ConfioAir™ ir pilnībā elpojošas un izstrādātas veselīgai ādai Jostbikses mazāk nosedz jūsu aprūpējamā gurnus un augšstilbus, lai lietotāja āda būtu sausa un vesela, un viņš justos komfortabli. Visi materiāli ir dermatoloģiski pārbaudīti.

Iestrādāta ComfiStretch fiksācijas josta drošai, ērtai valkāšanai

Mīkstā, elastīgā fiksācijas josta viegli pielāgojas dažādām ķermeņa uzbūvēm. Apvienojumā ar elastīgiem ielaidumiem ap kājām un nečaukstošam tekstilmateriālam, šis izstrādājums pieguļ ērti un cieši un ir īpaši diskrēts.

Ergonomisks produkts — ir pierādīts, ka tas samazina aprūpētāja saspringumu muguras lejasdaļā

TENA Flex jostbikses ar fiksācijas jostu ir nomaināmas ātrāk un ērtāk nekā citi izstrādājumi, kā arī tās var nomainīt pats lietotājs. Salīdzinot ar citiem autiņbikšu izstrādājumiem, TENA Flex nomaiņas laikā tiek samazināts aprūpētāja saspringums muguras lejasdaļā.

Izcili ātri absorbējošs iekšējais slānis aizsardzībai pret noplūdi

FeelDry™ tehnoloģija nodrošina liela urīna daudzuma ātru uzsūkšanos iekšējā slānī. Urīns nevar izkļūt no iekšējā slāņa – pat ne spiediena iedarbībā, tāpēc tas neskar ādu, un lietotājs jūtas ļoti ērti.

Aizsargslāņi papildu drošībai pret noplūdi

Papildu drošībai TENA Flex ir iestrādāti droši aizsargslāņi, kas pasargā no noplūdes neatkarīgi no tā, vai jūsu aprūpējamais stāv, sēž vai guļ.

Odour Neutralizer tehnoloģija amonjaka aromāta novēršanai

Rūpējoties par jūsu aprūpējamā komfortu un svaiguma sajūtu, ir ieviesta Odour Neutralizer tehnoloģija, kas nomāc nepatīkamo amonjaka aromātu.

Mitruma indikators norāda, kad izstrādājums jānomaina

Lai pārliecinātos, vai TENA Flex jostbikses ir jānomaina, tās nav jāatver. Par vajadzību mainīt jostbikses liecina ārpusē esošais dzeltenais mitruma indikators, kas pakāpeniski iekrāsojas zils.

Produktu atpazīt var viegli un ātri jebkurā uzglabāšanas veidā

Uzsūktspējas pakāpei atbilstīgā krāsa, izmērs un izstrādājuma veids ir skaidri norādīts gan uz izstrādājuma, gan uz tā iepakojuma — viegli atpazīt arī tad, ja tie sakrauti plauktā.

Fakti par produktu

Uzsūktspēja