Mūsu 5 aizsardzības pīlāri

Iepazīstieties ar cilvēkiem, kas rūpējas par jūsu drošību.

Mūsu darbs ir mūsu aizraušanās, un mums rūp tādu izstrādājumu ražošana, kas sniedz atbalstu ikviena cilvēka, tostarp mūsu mīļo, veselībai un labbūtībai. Izstrādājumu drošību mēs uztveram ne vien kā svarīgu, bet kā personisku jautājumu.

Marijas fotoportrets

Iepazīstieties ar Mariju!

1. Piegādātāji

Mūsu ķermenis ir pelnījis pašu labāko, tāpēc esam noteikuši augstus standartus mūsu izstrādājumiem. Marija mums palīdz atrast drošus un ilgtspējīgus piegādātājus visā pasaulē. Viņa gādā, lai mēs varētu izmantot tikai tādu ražotāju materiālus, kuri ražošanā ievēro ētikas pamatprincipus un nodrošina atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem.   
 
Mēs nepaļaujamies tikai uz apgalvojumiem, bet pieprasām no piegādātājiem arī detalizētu informāciju, lai precīzi zinātu situāciju. Tāpat pārliecināmies, vai piegādātāji nodrošina atbilstību mūsu Essity globālajam piegādātāju standartam (Essity Global Supplier Standard). Ja tā nav, sadarbību neturpinām.  
Gunillas fotoportrets

Iepazīstieties ar Gunillu!

2. Materiāli

Mūsu izstrādājumus izgatavojam tikai no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc regulāri un rūpīgi pārbaudām ikvienu katrā izstrādājumā izmantoto materiālu. 
 
Gunilla ir viena no mūsu izstrādājumu drošības un tiesiskā regulējuma nodaļas speciālistēm. Viņa vērīgi uzrauga mūsu izstrādājumos esošos materiālus un sastāvdaļas, un nekas nepaslīd garām nepamanīts. Lai mūsu prasīgā komanda uzskatītu kādu materiālu par piemērotu, tam ir jāatbilst vairākām prasībām. 
 
  • Tam ir jābūt īstajam materiālam, kas paredzēts gala lietojumam, personai, kas materiālu lietos, un attiecīgajam lietošanas laikam. 
  • Tā sastāvā esošās ķīmiskās vielas drīkst būt tikai drošā koncentrācijā, kas atbilst visjaunākajiem zinātniskajiem datiem. 
  • Tam ir jāiziet mūsu testēšanas procedūras, kurās tiek krietni pārsniegtas likumā noteiktās prasības. 
 
Protams, katram materiālam un izstrādājumam ir jāatbilst visiem normatīvajiem noteikumiem un spēkā esošajiem likumiem.   

Mūsu izstrādājumus izgatavojam tikai no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc regulāri un rūpīgi pārbaudām ikvienu katrā izstrādājumā izmantoto materiālu.

Materiāli

Pētera portreta fotoattēls

Iepazīstieties ar Pēteri.

3. Testēšana

Pēteris ir viens no mūsu izstrādājumu drošības speciālistiem. Viņš izstrādājumu testēšanai izmanto visaugstākos standartus, lai pārliecinātos, ka tie ir droši. Mēs katra materiāla vai izstrādājuma testēšanā izmantojam standartus, kas parasti pārsniedz likumā vai vadlīnijās noteiktos. Mūsu testēšanas programmā var būt iekļauti tālāk norādītie vienumi:  
 
  • Nevēlamu ķīmisko līdzekļu atlikumu analīze, pat līdz ļoti nelielam rādītājam 
  • Šūnu kultūras pārbauda, lai noteiktu, vai materiāls nav toksisks 
  • Dermatoloģiskie testi un/vai patērētāju lietošanas testi attiecībā uz ādas tolerētspēju (nevēlamies lielīties, bet esam arī EDANA pārvaldības programmas līdziniciatori, kas absorbējošiem higiēnas izstrādājumiem aicina piemērot uzlabotas prasības.)  
Džeja portreta fotoattēls

Iepazīstieties ar Džeju

4. Ražošana

Mūsu standarti ir augsti. Mūsu vienmērīgais ražošanas process ļauj bez pārtraukuma radīt augstas kvalitātes izstrādājumus, nodrošinot atbilstību pieciem galvenajiem punktiem, un tie ir: kvalitāte, veselība un drošība, higiēna un vide.  
 
Džejs palīdz uzraudzīt izstrādājumu ražošanu un gādā par to, lai ražošanā tiktu ievēroti stingri noteikumi: 
 
  • tiek izmantoti tikai izstrādājumu drošības nodaļas apstiprināti materiāli un sastāvdaļas. 
  • Lai pārliecinātos, ka visi mūsu izstrādājumi ir tieši tādi, kādus tos vēlamies redzēt, mēs izmantojam kvalitātes kontroles sistēmu. Tiek kontrolēti pat mūsu ražotnēs izmantotie tīrīšanas līdzekļi. 
  • Ražošanas procesi tiek pilnībā kontrolēti, lai nodrošinātu to, ka viss darbojas no sākuma līdz beigām. 
  • Mūsu uzņēmums ir ārēji sertificēts. Mēs ievērojam labas ražošanas praksi (Good Manufacturing Practices — GMP) vai piemērojam papildu pasākumus, lai pārvaldītu risku tādās dažādās izstrādājumu jomās kā kosmētika, izstrādājumi, kas nonāk saskarē ar pārtiku, vai medicīniskas ierīces.​ 

Mūsu vienotais ražošanas process ļauj mums pastāvīgi radīt augstas kvalitātes izstrādājumus, nodrošinot atbilstību mūsu pieciem galvenajiem principiem, un tie ir: kvalitāte, veselība un drošība, higiēna un vide.

Ražošana

Dženijas portreta fotoattēls

Iepazīstieties ar Dženiju

5. Nepārtraukta saziņa ar klientiem

Mums ir svarīgi, lai mūsu izstrādājumi būtu piemēroti ikvienam. Tāpēc vienmēr esam gatavi uzklausīt gan labas, gan sliktas atsauksmes. Mums ir svarīga katra sūdzība un viedoklis.  
 
Dženija zina rūpības un uzmanības svarīgumu. Viņa palīdz pārraudzīt mūsu izstrādājumus, lai tie būtu drošībā arī pēc aizvešanas no ražotnes. Ja tiek saņemta kāda sūdzība, Dženija tai tūlīt pievērš uzmanību, lai atrisinātu pēc iespējas sekmīgāk. Ja sūdzība ir nopietna, 48 stundu laikā tiek sasaukta izstrādājumu drošības un medicīnas speciālistu komanda ar mērķi novērst problēmu. Ja izstrādājumam ir kāda drošības nepilnība (tā gan notiek ļoti reti), mēs par to informējam attiecīgās iestādes un pēc tam plānojam un izpildām atsaukšanu. Bet jūs saņemat informāciju visā procesa gaitā.