TENA Pants biksītes ar ConfioFit

Par 30% pieguļošākas un 100% drošas kā līdz šim.

 

Miljoniem sieviešu un vīriešu piedzīvo urīnpūšļa vājumu ik dienu un tāpēc meklē maksimālu aizsardzību un drošu risinājumu. Līdz šim tas varbūt nozīmēja "lielu" izstrādājumu, kuru nebija ērti lietot.

Tomēr mēs zinam, cik svarīgi ir justies komfortabli un tajā pašā laikā pasargāti. Tieši tāpēc mēs uzlabojām TENA Pants biksītes ar ConfioFit.™

Bikšu vidusdaļa ir vēl par 30% pieguļošāka, nemanāmāka, bet tikpat uzsūktspējīga kā līdz šim. Līdz ar to jaunās TENA Pants ir vēl patīkamākas lietošanai kā jebkad un piedāvā tikpat kvalitatīvu aizsardzību kā TENA vienmēr piedāvājusi.

Jaunās TENA Pants bikses ar ConfioFit atkārto ķermeņa formas - tu vari justies droši, ērti un pasargāti. Dodie pretī savai ikdienai ar pārliecību par sevi.

Jaunās TENA Pants bikses ar ConfioFit™. Īpašības un uzlabojumi:

  • Pieguļošāka, unikālas formas uzsūcošā daļa ConfioFit™ nodrošina vēl lielāku komfortu, piedāvājot tikpat augstu aizsardzību
  • Atkārto tavas ķermeņa formas
  • Uzlabotas aizsargbarjeras, lai novērstu noplūdes
  • Odour Neutralizer - novērš nepatīkamo aromātu
  • Piemērotas gan sievietēm, gan vīriešiem
  • Ādai draudzīgs materiāls
ConfioFit™ ir tikai TENA izstrādājumos un tu jau tagad vari tos iegādāties aptiekās.

Uzzināt vairāk par produktu

TENA Pants Plus

TENA Pants ar ConfioFit™ ir par 30% pieguļošākas un nemanāmākas, līdz ar to daudz ērtākas lietošanā. Aizsardzība, ko piedāvā šīs bikses, ir tieši tik augsta, cik sagaidi no TENA. Tās piemērotas gan sievietēm, gan vīriešiem.


Plus - vidēja nesaturēšana 
Super - smaga nesaturēšana 
Maxi - ļoti smaga nesaturēšana